فیلم| گزارش تکان دهنده از خرید و فروش سر قفلی اتوبان‌ها!

فیلم| گزارش تکان دهنده از خرید و فروش سر قفلی اتوبان‌ها!

آفتاب‌‌نیوز :

دریافت هزینه‌های بالا و خارج از عرف برخی از امدادگران خودرو حالا از مافیای خرید و فروش اتوبان‌ها پرده برداشت. گزارشی که اخیرا صدا و سیما تهیه کرده گویای این موضوع است که اتوبان‌های کشور توسط عده‌ای تقسیم بندی و سپس برای فعالیت امدادگران با قیمت بالایی به فروش می‌رسد.

مثلا خط کرج تهران با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان به امدادگران فروخته می‌شود، به این معنا که هیچ امدادگر دیگری بدون پرداخت پول حق خدمات دهی در این خط را ندارد.

برخی دیگر از اتوبان‌ها بنا بر تردد خودرو‌ها، قیمت‌ها متفاوتی دارند به عنوان نمونه اتوبان قزوین آبیک با قیمت ۱۱۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

افردای که خود رامالک اتوبان‌های کشور می‌خوانند، برای برخی اتوبان‌ها نرخ ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان را به امدادگران اعلام می‌کنند.

در این زمینه رییس انجمن امداد خودرویی با اطلاع از وجود چنین مافیای در اتوبان‌های کشور تاکید می‌کند که ابزاری برای برخورد با تخلفات را ندارد. در حال حاضر ۱۳ هزار امدادگر در کشور فعالیت می‌کنند.

بدین ترتیب قیمت بالای برخی از خودرو‌های امدادی در اتوبان‌های کشور را می‌توان به وقوع چنین تخلفی نسبت داد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| گزارش تکان دهنده از خرید و فروش سر قفلی اتوبان‌ها!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| گزارش تکان دهنده از خرید و فروش سر قفلی اتوبان‌ها!"، کلیک کنید.