عکس| خداحافظی اسماعیلی فر از پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ در حالی که از ابتدای فصل نقل و انتقالات صحبت‌های زیادی در خصوص تمدید یا پایان کار دانیال اسماعیلی‌فر در پرسپولیس وجود داشت، سرانجام این مدافع راست تصمیم خود به جدایی از پرسپولیس را اعلام کرد.

در حالی که دقایقی از ساعت ۲ بامداد دوشنبه گذشته بود، اسماعیلی‌فر با تصاویری از حضور در جشن‌های قهرمانی پرسپولیس و متنی احساسی از پرسپولیس خداحافظی کرد. او می‌گوید تلاش‌ها برای ماندنش در پرسپولیس خیلی دیر بوده است!

او که از عدم محبوبیت در پرسپولیس در این دو سال صحبت کرده حالا آماده ماجراجویی جدید و پست کردن تصویرش با پیراهن تراکتور شده است.

داشتم گذاشتم تا وجدان راحتی داشته باشم موقع رفتن، که نتیجه‌اش شد قهرمانی‌های لیگ، جام حذفی و سوپرجام.

از هیچکس هیچ گله‌ای ندارم، اتفاقا همه برای موندن من تلاش کردن، تلاش‌هایی که دیر بود شاید… خودم هم تلاش کردم، ولی تلاش‌های من هم دیر بود.

تقصیر رفتن من گردن هیچکس نیست…

قطعا نه‌ وقتی اومدم محبوب بودم نه وقتی قهرمان شدیم محبوب شدم، الان که وقت رفتن رسیده محبوب نیستم، ولی پر افتخارم…

و سربلند به‌خاطر قهرمانی‌هایی که با این لباس زیر این پرچم بدست اوردم. هرکسی منو بشناسه می‌دونه که ادم قدرشناسی هستم. در تمام این دوسال با کمی و کاستی من ساختید و از من بخاطر تیم حمایت کردید ممنونم بابت همه اتفاقات خوب و شرمنده اگر ضعفی بود

همیشه حرمت هر جایی که بودم رو نگه داشتم و احترام شماهم برام واجبه قطعا خیر در آن چیزی هست که اتفاق خواهد افتاد. یاعلی. بدرود.”

2051667

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| خداحافظی اسماعیلی فر از پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| خداحافظی اسماعیلی فر از پرسپولیس"، کلیک کنید.