پرسپولیس قید بیرانوند را زد/ زمان رونمایی از جانشین بیرو مشخص شد

پرسپولیس قید بیرانوند را زد/ زمان رونمایی از جانشین بیرو مشخص شد

آفتاب‌‌نیوز :

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران راجع‌به اینکه ممکن است پرسپولیس با تراکتور بر سر بیرانوند توافق کند و حسین پورحمیدی را به خدمت بگیرند گفت: نه اصلا، ما اول صبر می‌کنیم مسئولان ذی‌ربط به فسخ بیرانوند رسیدگی رسیدگی کنند. چون اگر بناست یک تیمی، یک مجمعی یا یک اجتماعی بتواند براساس یک ساختاری فعالیت کند باید همه ابعاد آن را در نظر بگیرد. ما صبر می‌کنیم ببینیم قانون چطوری اجرا می‌شود.

او در مورد گلر جدید پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلی از بابت دروازه‌بان نخواهد داشت، چون دروازه‌بان‌های بزرگ و کارآزموده‌ای هستند. آقای بیرانوند هم سال‌ها زحمت کشید، اما پرسپولیس هم هیچوقت از تعهدش کوتاهی نکرد. تاخیر شاید باشد، ولی اینجا هم پرسپولیس است و به اندازه اسمش بزرگ است و تیم اول آسیاست. خیلی‌ها اینجا بازی کردند و تاخیر در دریافت مطالبات‌شان داشتند، اما تعهدات به آن‌ها انجام شد و از مواهب حضور در پرسپولیس هم بهره‌مند بودند. از جانب پرسپولیس که فضای هواداری زیادی داشتند می‌توانستند درامد‌های دیگری هم کسب کنند. این شانسی است که هرکس بلد بود بیشتر استفاده کرد و حق‌شان هم بود.

درویش در مورد زمان معرفی دروازه‌بان جدید عنوان کرد: هیئت مدیره من را مکلف کرد که حتما دنبال جایگزین باش و در آن جهت هم حرکت می‌کنیم. رئیس هیئت مدیره روز اول گفتند که ماجرای ایشان باید در مجاری قانونی پیگیری شود و من ماموریت دارم که با جایگزین برای ایشان صحبت کنم. چندجایی صحبت کردیم و ظرف چندروز آینده اعلام می‌کنیم. چندتا گزینه هست و تصمیم می‌گیریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس قید بیرانوند را زد/ زمان رونمایی از جانشین بیرو مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس قید بیرانوند را زد/ زمان رونمایی از جانشین بیرو مشخص شد"، کلیک کنید.