مورایس در سپاهان ماندنی است

مورایس در سپاهان ماندنی است

به گزارش خبرگزاری چراغونی: مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: طبق آخرین حرفم مورایس با ما قرارداد دارد و انشالله ادامه می‌دهد. کار سختی داریم ولی تلاش می‌کنیم با حفظ شاکله تیم را تقویت کنیم، در حال بررسی گزینه‌ها هستیم و هواداران نگران نباشند.

مهدی آذربایجانی در حاشیه آیین تجلیل از ورزشی‌نویسان نصف‌جهان در جمع خبرنگاران با تایید ادامه همکاری با مورایس، اظهار کرد: مورایس با ما قرارداد دارد و انشالله ادامه می‌دهد. از سوی دیگر سقف قرارداد باید رعایت شود. توسط برخی ممکن است رعایت نشود، همین سبب می‌شود برخی بازیکنان به تیم‌های دیگر جذب شوند. البته سپاهان همیشه خوش قول بوده و شفاف عمل کرده است. شاید اتفاقات فصل قبل نیز به دلیل همین باشد.

وی افزود: برای فصل جدید فوتبالی شاکله اصلی تا جای امکان حفظ شده و با داشته‌ها و وضعیت موجود تیم را تقویت می‌کنیم، البته کار سختی است.

مدیرعامل سپاهان تاکید کرد: رقابت سختی داریم، دو تیم رقیب ما در آسیا ۳ برابر تیم ما ارزش دارند و ما هم باید سقف را رعایت کنیم. همین ستاره‌ها جذب تیم‌های خارجی می‌شوند. همیشه گفته‌ام بهانه‌ها نباید مانع افتخارآفرینی شوند.

آذربایجانی در خصوص شرایط ادامه همکاری سپاهان با رضاییان و مغانلو گفت: هنوز از تیم جدا نشده‌اند ولی مغانلو پیشنهاد خارجی دارد.هواداران نگران نباشند. ما طبق لیست سرمربی و کادر در حال بررسی هستیم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس در سپاهان ماندنی است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس در سپاهان ماندنی است"، کلیک کنید.