سقف دستمزد ۳۰ میلیاردی در استقلال/ چشمی تمدید می‌کند؟

سقف دستمزد ۳۰ میلیاردی در استقلال/ چشمی تمدید می‌کند؟

براساس اطلاعات کسب شده توسط خبرنگار چراغونی، مدیران هلدینگ خلیج فارس و باشگاه استقلال تصمیم به تعیین سقف دستمزد برای بازیکنانشان گرفته‌اند.

به گزارش چراغونی، استقلال با تمدید قرارداد آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی در هفته اخیر به صورت رسمی فعالیت نقل و انتقالاتی‌اش را آغاز کرده است. 

طرفداران استقلال طی هفته‌های گذشته درگیر ادامه یا پایان همکاری با جواد نکونام به عنوان سرمربی بودند و همچنین نگران وضعیت بازیکنان فصل گذشته هستند.

یکی از بازیکنانی که در روزهای اخیر نام او زیاد مطرح شده، روزبه چشمی است که تکلیف وضعیت ادامه همکاری او با آبی پوشان نامشخص است.

مطابق جدیدترین اطلاعات خبرنگار چراغونی، چشمی به دلیل عدم دریافت بدهی‌های معوقه خود هنوز با باشگاه برای ادامه همکاری به توافق نرسیده و همچنین او منتظر مشخص شدن تکلیف تیم و بقیه بازیکنان است. 

در همین راستا هلدینگ خلیج فارس به عنوان مالک باشگاه استقلال برای سه بازیکن فصل گذشته این تیم شرایطی را تعیین کرده که تمدید قرارداد آن‌ها باید در همین چارچوب انجام شود.

هلدینگ خلیج فارس در فصل ۰۴-۱۴۰۳ برای دستمزد بازیکنان استقلال سقف ۳۰ میلیارد تومانی در نظر گرفته است، به این معنا که هیچ بازیکنی بالاتر از این مبلغ به عنوان پایه قرارداد دریافت نخواهد کرد. به همین دلیل مدیران باشگاه استقلال در نظر دارند که این سقف دستمزد را برای سه بازیکن خود یعنی روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی در نظر بگیرد و قرارداد باقی بازیکنان پایین‌تر از ۳۰ میلیارد تومان است.

با این وجود اکنون باید منتظر ماند و دید که به غیر از چشمی، دو بازیکن دیگر با وجود پیشنهاداتی که در نقل و انتقالات به دست آن‌ها می‌رسد، حاضر به ادامه همکاری با استقلال خواهند بود یا خیر. البته اخباری وجود دارد که مهرداد محمدی قراردادی بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان با استقلال منعقد کرده است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقف دستمزد ۳۰ میلیاردی در استقلال/ چشمی تمدید می‌کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقف دستمزد ۳۰ میلیاردی در استقلال/ چشمی تمدید می‌کند؟"، کلیک کنید.