جلسه پلیس درباره تامین و نظم امنیت عزاداری‌های دهه اول محرم

جلسه پلیس درباره تامین و نظم امنیت عزاداری‌های دهه اول محرم

جلسه برگزاری تامین و نظم امنیت مراسم عزاداری دهه اول محرم به ریاست جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در ستاد فرماندهی انتظامی کشور برگزار شد.

به گزارش چراغونی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور پر شور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم  و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: یکی از رسالت های سازمان انتظامی، بحث تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی بوده است.

وی تصریح کرد: سازمان با فراهم سازی زیرساخت های لازم باید بستر مناسب برای تربیت دینی و اخلاقی کارکنان را فراهم کند لذا تربیت دینی و معنوی در نتیجه حضور در محضر علمای دینی برقرار می شود.

وی با تاکید بر ترغیب کارکنان برای حضور حداکثری در این مراسم معنوی، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین انسجام های اجتماعی به دلیل مشارکت و هم گرایی مردم و جوانان در ایام محرم در تکیه ها و حسینیه ها شکل می گیرد و به نوعی باعث کاهش  آسیب های اجتماعی بوده و این نیز از خصوصیات بارز و برکات این ماه پر برکت است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع)  با نظم و  امنیت کامل در سطح کشور همچون سال های گذشته برگزار می شود.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه پلیس درباره تامین و نظم امنیت عزاداری‌های دهه اول محرم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه پلیس درباره تامین و نظم امنیت عزاداری‌های دهه اول محرم"، کلیک کنید.