شهلا بهروزی‌راد: حضور در پارالمپیک مهم نیست هدفم بهترین نتیجه است

شهلا بهروزی‌راد: حضور در پارالمپیک مهم نیست هدفم بهترین نتیجه است

قایقران پارالمپیکی گفت: مهم نیست که برای سومین بار پارالمپیکی شدم باید سعی کنم حضورم با بهترین نتیجه رقم بخورد.

شهلا بهروزی راد در گفت‌وگو با چراغونی، پس از این که برای سومین بار موفق به کسب سهمیه پارالمپیک در رشته قایقرانی شد، اظهار کرد: بعد از رکوردگیری که کمیته ملی پارالمپیک بعد از مسابقات جهانی مجارستان داشت در این رکوردگیری توانستم تایم خود را که در مجارستان 50 ثانیه بود به 49 ثانیه کاهش دهم که جای امیدواری بود. البته پیش‌بینی می‌کردم که برای سومین بار در پارالمپیک حضور پیدا کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر تصور می‌کنید این پارالمپیک نسبت به دو پارالمپیک دیگر از نظر نتیجه گیری متفاوت باشد، اظهار کرد: تلاشم بر این است که بهترین نتیجه را در پاریس نسبت به توکیو کسب کنم. دوره قبل با راهیابی به فینال هفتم شدم که فکر می‌کنم فینالیست شدن به منزله کسب مدال است که البته اگر کسی درکی از این قضیه داشته باشد.

عضو تیم ملی پاراکانو خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات جهانی مجارستان که موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پارس شدم شبانه روز تمرین می‌کنم و روند تمریناتم رو به رشد است. از دوشنبه هفته آینده وارد فاز سرعت می‌شوم و تلاشم بر این است که در زمان طلایی باقی مانده رکوردم را بهبود ببخشم تا بهترین نتیجه را این دوره کسب کنم.

بهروزی راد در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می‌کنید در سومین حضورتان در پارالمپیک بتوانید با کسب سکو تاریخ سازی کنید؟ اظهار کرد: کسب سکو در قایقرانی واقعا سخت است، هدفم کسب بهترین نتیجه نسبت به دوره‌های قبل است.

وی ادامه داد: مهم نیست که برای سومین بار پارالمپیکی شدم باید سعی کنم که حضورم در پاریس با کسب بهترین نتیجه رقم بخورد که برای رسیدن به چنین هدفی به سختی تلاش می‌کنم، امیدوارم زحماتم این دوره با توجه به حمایت های خوبی که سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی از ورزشکاران پاراکانو دارد، نتیجه بخش باشد.

بهروزی‌راد از قایقرانان انگلیس، فرانسه، آلمان، اسپانیا و… به عنوان سخت ترین حریفان خود عنوان کرد و گفت: چون تمام حریفانم اروپایی هستند واقعا شرایط سخت است و همین که بتوانم به فینال راه پیدا کنم کار بزرگی انجام داده‌ام.

بهروزی راد در پاسخ به این سوال که آیا از حضور روانشناس نیز در تمرینات برخوردار هستید یا خیر؟ افزود: مرتب با روانشناس در ارتباط هستم و همان طور که از نظر فنی سعی می‌کنم رکوردم را ارتقاء ببخشم از لحاظ روانی نیز خود را آماده شرکت در پارالمپیک می‌کنم.

عضو تیم ملی قایقرانی در رشته پاراکانو در پایان گفت: حمایت‌هایی که این دوره سهرابیان از ورزشکاران پاراکانو اعزامی به پارالمپیک انجام می‌دهد را در هیچ دوره‌ای شاهد نبودیم. اکنون شرایط حتی از نظر حقوقی نیز خوب است و بالاترین اشل حقوقی را از فدراسیون دریافت می‌کنم و هیچ فرقی بین قایقرانان سالم و توان‌یاب وجود ندارد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهلا بهروزی‌راد: حضور در پارالمپیک مهم نیست هدفم بهترین نتیجه است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهلا بهروزی‌راد: حضور در پارالمپیک مهم نیست هدفم بهترین نتیجه است"، کلیک کنید.