پویش «با شهید جمهور حرف بزن» برگزار می‌شود

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛

پویش «با شهید جمهور حرف بزن» برگزار می‌شود

پویش «با شهید جمهور حرف بزن» به مناسبت چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی، با موضوع “در یک جمله با رئیس جمهور شهید سخن بگو” برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری چراغونی؛ پویش “با شهید جمهور حرف بزن” به مناسبت چهلمین روز آسمانی شدن شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان و مصادف با انتخابات دولت چهاردهم به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود. 

گفتنی است شرایط شرکت در این پویش پیوستن به صفحه اینستاگرام و کانال بله “فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به نشانی زیر است.

صفحه اینستاگرام: @tehran_farhanq  

پیام رسان بله: https://ble.ir/tehran_farhang

علاقمندان می‌توانند جملات خود با رئیس جمهور شهید را از ساعت 8 صبح پنجشنبه هفتم تیرماه تا پایان شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری، با ذکر نام، نام خانوادگی و شماره تماس از طرق زیر به دبیرخانه پویش ارسال کنند؛

پیام‌رسان بله به شماره:09219570467

دایرکت صفحه اینستاگرام: @tehran_farhang 

گفتنی است در پایان پویش به 5 جمله برگزیده، هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد. همچنین اعلام نتایج روز یکشنبه دهم تیر خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پویش «با شهید جمهور حرف بزن» برگزار می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پویش «با شهید جمهور حرف بزن» برگزار می‌شود"، کلیک کنید.