نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار چراغونی، سعید هژبری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و رئیس هیئت بازرسی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان ایلام در جلسه وبیناری ستاد بازرسی انتخابات وزارت کشور، عنوان کرد: ۶۳۳ شعبه اخذ رأی در استان ایلام تعیین شده که به ازای هر ۱۰ شعبه یک بازرس و در هر شهرستان یک نفر به عنوان رئیس هیئت بازرسی شهرستان تعیین می‌شود.

وی افزود: در استان ایلام ۳ نفر به عنوان رئیس، دبیر و دبیرخانه عضویت دارند و به طور کلی ۷۸ نفر در استان نسبت به انجام بازرسی انتخابات اقدام می‌کنند.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه بازرسی صحیح بر فرآیند انتخابات موجب افزایش اعتماد عمومی مردم خواهد شد، تأکید کرد: مهم‌ترین وظیفه ما تأمین سلامت انتخابات است و در این راستا با جدیت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی ما هستند، خاطرنشان کرد: بازرسان در انتخابات ریاست جمهوری نباید جانبداری داشته باشند و همانگونه که دولت شهید رئیسی یک دولت اخلاق مدار بود نباید اجازه دهیم کسی بتواند اعتماد مردم را خدشه‌دار کند.

هژبری ضمن تأکید بر اشراف بازرسان نسبت به فرآیند انتخابات، گفت: صیانت از آرای مردم، بی‌طرفی و عدالت محوری در بازرسی انتخابات وظیفه خطیر ماست و نقش مهمی در مشارکت‌های بعدی خواهد داشت.

ربیس هیئت بازرسی انتخابات استان ایلام یادآور شد: مردم استان ایلام در همه صحنه‌های انقلاب حضور موثر دارند و با آگاهی سیاسی بالایی که دارند قطعاً در انتخابات حضور پررنگی خواهند داشت و ما به عنوان بازرسان باید بتوانیم از رأی آن‌ها صیانت کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.