۸ تیر حماسه حضور مردم بصیر ایران اسلامی رقم می‌خورد

۸ تیر حماسه حضور مردم بصیر ایران اسلامی رقم می‌خورد

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از عموم مردم برای حضور پرشور و آگاهانه در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و گفت: ۸ تیر حماسه حضور مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی رقم می‌خورد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، عبدالرسول پورعباس ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت به ویژه شهید جمهور آیت الله رئیسی، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری به اقتدار و نشاط ملی منجر می‌شود و بیانگر پشتوانه مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی است و این مشارکت با شکوه مردم زمینه حل مشکلات و پیشرفت کشور را فراهم می‌آورد.

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور افزود: خدمات دولت سیزدهم با حمایت مقام معظم رهبری و هدایت شهید رئیسی عزیز چشمگیر است و ادامه راه پیشرفت و حل مشکلات کشور با اعمال نظر مردم و جمهور میسر می‌شود و نخبگان جامعه باید با تبیین آثار مهم انتخابات و نقش تعیین کننده آن در ترسیم آینده انقلاب اسلامی، نسبت به دعوت عمومی برای ایفای نقش در این رخداد تاریخی اقدام کنند.

پورعباس در پایان با اظهار امیدواری برای تشکیل دولت جدید با پشتوانه آرای بالای مردمی، گفت: ۸ تیر ماه حماسه حضور مردم بصیر و شریف ایران اسلامی رقم خواهد خورد و بار دیگر وحدت، همدلی و بصیرت ملت بزرگ ایران به نمایش گذاشته می‌شود و نظام و انقلاب اسلامی همچون همیشه سربلند و پیروز خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۸ تیر حماسه حضور مردم بصیر ایران اسلامی رقم می‌خورد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۸ تیر حماسه حضور مردم بصیر ایران اسلامی رقم می‌خورد"، کلیک کنید.