سرپرست سازمان لیگ بسکتبال استعفا داد  – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

سرپرست سازمان لیگ بسکتبال استعفا داد  - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محسن معزی‌فر بابت تلاش‌های بی‌وقفه در مدت مسئولیتش در سازمان لیگ با استعفای او موافقت کرد.

در بخشی از استعفای محسن معزی فر آمده است:

برادر ارجمند وگرامی، جناب آقای مهندس داوری

ریاست محترم فدراسیون بسکتبال

با عرض سلام و احترام و با آرزوی موفقیت روز افزون برای جنابعالی و دیگر علاقمندان امر توسعه بسکتبال،

به استحضار عالی می‌رساند که نظر به اقدامات و تصمیمات مسرت بخش راهبردی و توسعه‌ای اخیر بسکتبال کشورمان که همگی مرهون دوستی‌ها و همدلی‌ها و تفکر نوین ما بین جنابعالی و تمامی اعضا محترم آن فدراسیون و جمله کارگزارانی است که تمام مساعی و تلاش روز افزون خود را صرف پیشرفت اخیر بسکتبال کشور نموده‌اند و با توجه به برنامه ریزی های جدید و اخیر فدراسیون که رشد و توسعه را نشانه رفته است وظیفه خود می‌داند که ضمن تشکر مجدد از اعتماد جنابعالی، از آن برادر عزیز و ارجمند تقاضا نماید که با درخواست اینجانب مبتنی بر تعیین سرپرستی جدید برای تصدی سازمان لیگ بسکتبال کشورموافقت نموده و اینجانب را در راه انجام وظایف محوله در مسئولیت دبیرکلی فدراسیون بسکتبال یاری و همکاری فرمائید.

لازم بذکر است محسن معزی فر دبیرکلی فدراسیون بسکتبال را برعهده دارد و طی روزهای آینده سرپرست جدید سازمان لیگ معرفی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست سازمان لیگ بسکتبال استعفا داد  – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست سازمان لیگ بسکتبال استعفا داد  – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.