«خانه موزه خیمه شب بازی» موزه برتر کشور شد

به گزارش خبرگزاری چراغونی به نقل از روابط عمومی، در شانزدهمین آیین انتخاب موزه‌های برتر، این مجموعه در دو شاخص «آموزش»، «معرفی» توسط کمیته ملی موزه‌های ایران، رتبه برتر را کسب کرد.

در این مراسم از سیاوش ستاری و ستاره اسکندری، از بنیانگذاران خانه موزه خیمه شب بازی ایران قدردانی شد. همچنین از سیاوش ستاری به عنوان مروج فرهنگ موزه و موزه داری تقدیر به عمل آمد.

《رتبه نخست در شاخص آموزش》

در شانزدهمین آیین داوری موزه‌های برتر پس از بررسی هیئت داوران و طبق آرای آن ها، کمیته ملی موزه ایران، موزه خیمه شب بازی ایران را به دلیل اقدامات انجام شده در شاخص «آموزش» در سال ۱۴۰۲ به عنوان «رتبه اول» کشور برگزید.
در متن این تقدیر آمده است
کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) در شانزدهمین آئین انتخاب موزه برتر پس از بررسی هیات داوران و طبق آراء مفتخر است آن موزه را به دلیل فعالیت های انجام شده در شاخص آموزش در سال ۱۴۰۳ به عنوان موزه برگزیده، در میان موزه های
خصوصی اعلام نماید. تداوم تعالی و موفقیت بیشتر را برای کارکنان آن موزه آرزو داریم.

«خانه موزه خیمه شب بازی» موزه برتر کشور شد

《رتبه سوم در شاخص معرفی》

همچنین “خانه موزه خیمه شب بازی”به دلیل اقدامات انجام شده در شاخص معرفی با کسب رتبه سوم در میان موزه های خصوصی مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت. این خانه موزه به دلیل استمرار کوشش و حرکتهای سازنده و روشهای بهینه ای که اتخاذ نموده توانست این رتبه را کسب کند.
برنامه انتخاب موزه‌های برتر همه‌ساله توسط کمیته ملی موزه‌های ایران «ایکوم» برگزار می‌شود و موزه‌های برتر سال در ۱۴ شاخص مختلف انتخاب می‌شوند

۲۲۰

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«خانه موزه خیمه شب بازی» موزه برتر کشور شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«خانه موزه خیمه شب بازی» موزه برتر کشور شد"، کلیک کنید.