فیلم حیرت انگیز تبدیل زمین فوتبال به استخر شنا/ پرسپولیس خودش را پشت سر گذاشت!

فیلم حیرت انگیز تبدیل زمین فوتبال به استخر شنا/ پرسپولیس خودش را پشت سر گذاشت!

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسایل مختلفی همراه بود که گزیده ای از این وقایع و رویدادها در ادامه آمده است.

به گزارش چراغونی، آمار پرسپولیس در لیگ بیست وسوم نشان می دهد این تیم از نظر کسب امتیاز نسبت به فصول قبل رکوردی تاریخی به ثبت رسانده است.

لیگ بیست وسوم در حالی به پایان رسید که پرسپولیس با 68 امتیاز و فاصله یک امتیازی نسبت به استقلال به قهرمانی لیگ برتر رسید. شاگردان اوسمار در شرایطی جام قهرمانی را بالای سر بردند، که تا هفته بیست وهشتم در جدول رده بندی پایین تر از استقلال قرار داشتند اما تساوی استقلال برابر نساجی و در ادامه کامبک تاریخی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان سرنوشت قهرمانی را به دست پرسپولیس سپرد تا در نهایت دو برتری برابر شمس آذر قزوین و مس رفسنجان باعث شود پرسپولیس قهرمان لیگ لقب بگیرد.

ویدیو/ گل های شب سوم یورو 2024

6 گل در 3 بازی شب سوم یورو 2024 به ثمر رسید که در این ویدیو می توانید این گل ها را تماشا کنید.

تبدیل شدن ورزشگاه فوتبال آمریکایی به استخر شنای انتخابی المپیک

رقابت های شنای انتخابی المپیک آمریکا در استادیوم 70 هزار نفری فوتبال آمریکایی انجام شد و چیزی که در این رقابت ها جلب توجه می کرد، محل برگزاری این رقابت ها بود که در یک ورزشگاه فوتبال صورت گرفت. استادیوم لوکاس اویل 70 هزار صندلی دارد و میزبان بازیهای تیم ایندیاناپولیس کلتس در NFL است. با تبدیل شدن این ورزشگاه به استخر شنا، ظرفیت آن به طور موقت به 30 هزار نفر رسید. آب استخر نیز از رودخانه سفید گرفته شد و قصد دارند پس از پایان مسابقات این آب به رودخانه بازگردانده شود. فیلم جالب تبدیل شدن استادیوم فوتبال آمریکایی به استخر شنا را در این ویدیو تماشا می کنید.

عزت اللهی یک فصل دیگر در الاهلی

طبق اعلام روزنامه الخلیج، سعید عزت اللهی یک فصل دیگر با پیراهن الاهلی به میدان خواهد رفت این درحالی است که تکلیف مهدی قایدی به زودی مشخص می شود. سعید عزت اللهی یکی از بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ امارات به شمار می آید.

عزت اللهی بعد از حضور در فوتبال اروپا در زمستان سال قبل راهی الاهلی شد و توانست عملکرد خوبی با این تیم اماراتی داشته باشد.

نخستین شگفتی بزرگ جام؛ شکست بلژیک در شب تلخ لوکاکو

تیم ملی فوتبال بلژیک در دیدار برابر اسلواکی با یک گل شکست خورد تا نخستین شگفتی بزرگ جام رقم بخورد. تیم ملی فوتبال بلژیک که یکی از مدعیان قهرمانی در یورو 2024 است در نخستین بازی خود به مصاف اسلواکی رفت.

نخستین شگفتی بزرگ جام در این بازی رخ داد و بلژیک با یک گل شکست خورد.

شکست سنگین اوکراین در گام اول/ رومانی همه را غافلگیر کرد

تیم فوتبال رومانی توانست در اولین دیدارش در یورو 2024 با سه گل اوکراین را از پیش رو بردارد.

در اولین دیدار گروه E جام ملت های اروپا دو تیم فوتبال اوکراین و رومانی به مصاف هم رفتند که رومانی توانست فراتر از انتظار ظاهر شود و با سه گل اوکراین را در هم بکوبد و موقتا صدرنشین گروه شود.

نخستین شگفتی بزرگ جام؛ شکست بلژیک در شب تلخ لوکاکو

تیم ملی فوتبال بلژیک در دیدار برابر اسلواکی با یک گل شکست خورد تا نخستین شگفتی بزرگ جام رقم بخورد. تیم ملی فوتبال بلژیک که یکی از مدعیان قهرمانی در یورو 2024 است در نخستین بازی خود به مصاف اسلواکی رفت.

نخستین شگفتی بزرگ جام در این بازی رخ داد و بلژیک با یک گل شکست خورد. روملو لوکاکو عجیب ترین شب فوتبالی خود را پشت سرگذاشت.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم حیرت انگیز تبدیل زمین فوتبال به استخر شنا/ پرسپولیس خودش را پشت سر گذاشت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم حیرت انگیز تبدیل زمین فوتبال به استخر شنا/ پرسپولیس خودش را پشت سر گذاشت!"، کلیک کنید.