راه توقف ستاره پرسپولیس مشخص شد؛ او را بزنید!

راه توقف ستاره پرسپولیس مشخص شد؛ او را بزنید!

آفتاب نیوز :

امیر قلعه نویی با دو شعار بزرگ جانشین کی روش شد، جوانگرایی و تزریق خون تازه و تغییر نسل در تیم ملی و توجه ویژه به لیگ. قلعه نویی روی قسمت دوم تاکید بیشتری داشت که باعث شد برخی لژیونر ها برای ماندن در دایره تیم ملی به لیگ برتر برگردند.

در بازی با ازبکستان امیر قلعه نویی به قسمت دوم شعارهایش کاملاً عمل کرد! تیم ملی کاملا با الگوبرداری از لیگ بازی کرد، انگار که مشغول تماشای یکی از بازی های لیگی بودیم که همین چند روز قبل به پایان رسید. در تیم ملی هم بازیکنان مثل لیگ برتر فقط وینگر ازبک پرسپولیس را می زدند!

در لیگ برتر خودمان هرگاه توپ به اوستین اورونوف رسید، بازیکنان حریف وینگر ازبک را با خطا متوقف می کردند. خود صالح حردانی با پیراهن استقلال بار ها و بار ها این کار را کرد و در لباس سفید تیم ملی هم ستاره آبی پوش ازبک دوباره با همین روش متوقف می شد.

سایر بازیکنان نیز با الگوبرداری از روش لیگ برتر اورنوف را متوقف می کردند. وینگر ازبک در هفته های پایانی که کاملا شناخته شده بود نیمی از تایم حضورش در زمین را روی چمن غلط می زد و از درد به خود می پیچید.

در بازی تیم ملی مقابل ازبکستان نیز زمان مصدومیت اورونوف و دراز کشیدن او روی چمن به مراتب بیشتر از دقایق سرپا ایستاده یا بازی کردن او بود. یعنی الگوبرداری کامل تیم ملی از لیگ، حداقل برای متوقف ساختن ستاره حریف! و فرقی ندارد او لباس قرمز پرسپولیس را به تن داشته باشد یا آبی ازبکستان!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه توقف ستاره پرسپولیس مشخص شد؛ او را بزنید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه توقف ستاره پرسپولیس مشخص شد؛ او را بزنید!"، کلیک کنید.