ثبت 273 خدمت در استان کرمانشاه در پی راه اندازی پویش «چله خدمت» – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

ثبت 273 خدمت در استان کرمانشاه در پی راه اندازی پویش «چله خدمت» - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام محمد میرزایی در گفت وگو با خبرنگار چراغونی با اشاره به اجرای طرح چله خدمت، اظهار کرد: این طرح از زمان شهادت آیت الله رییسی آغاز شده و تا یک روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری همزمان با چهلمین روز از شهادت ایشان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به منظور ثبت خدمت در طرح چله خدمت گروهی مختص این طرح و پویش چله خدمت تشکیل شده که از ابتدا و آغاز این طرح تا کنون 273 خدمت از سراسر استان کرمانشاه به ثبت رسیده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به ویژگی های اجرای طرح چله خدمت، تصریح کرد: نیت و هدف از انجام این عمل این بوده که بتوانیم یاد رییس جمهور خدوم و خستگی ناپذیر ملت و همراهان ایشان را زنده نگه داشته و همچنین جنبه خادم ملت بودن و ارزش شهادت این شخصیت را در این بازه زمانی حفظ کنیم.

حجت الاسلام میرزایی ادامه داد: بر همین اساس به دنبال آن هستیم که مردم فراموش نکنند چه رییس جمهوری داشتیم و در انتخاب رییس جمهور آینده به گونه ای انتخاب کنند که یا فردی را انتخاب کنند که مطمین باشند سابقه و روحیه خدمت گذاری این چنینی دارد و یا مراقب باشند فردی که چنین روحیه ای ندارد را انتخاب نکنند.

وی برگزاری چله خدمت را اقدامی تاثیر گذار در مشارکت و احتیاط در انتخابات دانست و گفت: اگرچه شهادت آیت الله رییسی و همراهان ایشان با تشیع میلیونی مردم می تواند از نشانه های مشارکت بالای مردم در انتخابات باشد اما با اجرای طرح چله خدمت می توان گفتمان خدمت در بین اقشار مختلف مردم رواج پیدا کند.

حجت الاسلام میرزایی یادآور شد: اگر مردم با این گفتمان و با هدف خدمت صادقانه به یاد رییس جمهور شهید خو بگیرند ارزشمندی غیر قابل مقایسه ای را رقم خواهد زد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت 273 خدمت در استان کرمانشاه در پی راه اندازی پویش «چله خدمت» – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت 273 خدمت در استان کرمانشاه در پی راه اندازی پویش «چله خدمت» – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.