چراغ سبز دی بروینه به لیگ عربستان

چراغ سبز دی بروینه به لیگ عربستان

هافبک بلژیکی منچسترسیتی اعتراف کرد پیشنهادهای باشگاه های عربستانی او را وسوسه کرده اند.

به گزارش چراغونی، کوین دی بروینه یکی از بازیکنانی است که احتمال حضورش در لیگ عربستان بسیار جدی است. باشگاه های عربستانی سخت به دنبال جذب این ستاره بلژیکی اند و ظاهرا خود این بازیکن هم در نهایت نمی تواند در برابر پیشنهادهای وسوسه انگیز عربستانی ها مقاومت کند.

به نوشته اسپورت، دی بروینه در واکنش به احتمال حضورش در لیگ عربستان گفت: در زندگی باید با روی باز با همه چیز برخورد کرد. موضوع رقم های باورنکردنی مالی است و اینکه من هم به سال های پایانی فوتبالم نزدیک شده ام و به همین خاطر باید در این زمینه به خوبی فکر کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

او ادامه داد: اگر دو سال در عربستان بازی کنم می توانم رقمی باورنکردنی را به دست آورم. با دو سال بازی در عربستان پولی را به دست می آورم که در فوتبال اروپا برای به دست آوردنش باید 15 سال بازی کنم و به همین خاطر این تصمیم مهمی است.

دی بروینه در پایان گفت: همسرم ماجراجویی را دوست دارد و در خانواده با جدیت درباره این موضوع صحبت می کنیم. من یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارم و باید دید که در نهایت چه اتفاقی می افتد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چراغ سبز دی بروینه به لیگ عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چراغ سبز دی بروینه به لیگ عربستان"، کلیک کنید.