جلسه قرارگاه رسانه ای البرز درباره انتخابات برگزار شد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

جلسه قرارگاه رسانه ای البرز درباره انتخابات برگزار شد - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری چراغونی، مدیرکل صدا و سیمای البرز در جلسه قرارگاه رسانه ای البرز در باره انتخابات با عنوان اینکه اقدامات و دستاوردهای دولت سیزدهم باید تبیین شود، گفت: خدماتی که دولت در استان انجام داده است باید برای مردم تشریح شود.

رضا فرخ نژاد با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) گفت: باید مردم ولایت مدار و انقلابی را به حضور در انتخابات دعوت کنیم.

وی ادامه داد: برای دعوت مردم به حضور در انتخابات برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است که با حضور کارشناسان هرشب ساعت 21 با عنوان «راه مردم» پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای البرز از راه اندازی پویش به عشق رییسی رای می دهم خبر داد و گفت: در این پویش با هدف مشارکت بیشتر مردم در انتخابات مردم در محلات مختلف استان فیلم های 2 دقیقه ای از خود وخانواده شان برای حضور در انتخابات تهیه می کنند.

فرخ نژاد دعوت از خانواده شهدا، معلمان، ورزشکاران، هنرمندان و اقشار مختلف مردم برای حضور در انتخابات از دیگر برنامه ها عنوان کرد.

وی گفت: در این ایام تریبون صداوسیما به میان مردم می رود تا خواسته های آنان از رییس جمهور منتخبشان را جویا شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه قرارگاه رسانه ای البرز درباره انتخابات برگزار شد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه قرارگاه رسانه ای البرز درباره انتخابات برگزار شد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.