پیشنهاد جذاب برای سردار؛ ستاره ایرانی دوباره شاگرد مورینیو می شود؟

پیشنهاد جذاب برای سردار؛ ستاره ایرانی دوباره شاگرد مورینیو می شود؟

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ درحالی که به نظر می رسید سردار آزمونامسال تابستان راهی سویا خواهد شد تا فصل آینده را در لالیگا سپری کند حالا یک احتمال جدید درباره آینده ستاره ایرانی مطرح شده است.

به گزارش ورزش سه، روزنامه بیلد در یک خبر اختصاصی اعلام کرد ژوزه مورینیو که نشستنش روی نیمکت فنرباغچه قطعی است و تنها یک امضا تا معرفی رسمی به عنوان سرمربی این تیم فاصله دارد سردار آزمون را به هر قیمتی در تیمش می خواهد.

سردار فصلی که گذشت را به صورت قرضی در رم سپری کرد، ولی او بازیکن لورکوزن است و سه سال دیگر با باشگاه آلمانی قرارداد دارد. او امروز در آخرین روزهای حضورش در رم با این تیم در اردوی استرالیا در یک بازی دوستانه به مصاف میلان رفت و با یک شوت تماشایی گلی دیدنی به ثمر رساند تا خداحافظی اش را با جالوروسی زیباتر کند.

طبق قرارداد قرضی ای که رم تابستان گذشته با لورکوزن امضا کرد جالوروسی امسال تابستان می تواند با پرداخت 12.5 میلیون یورو به لورکوزن ستاره ایرانی را خریداری کند. رم طبق قرارداد تنها چند روز فرصت دارد تا این مبلغ را به لورکوزن بپردازد و بیلد می گوید شکی باقی نیست که رم چنین قصدی ندارد.

سردار طبق قانون فوتبال به محض اینکه مهلت چند روزه قراردادش با رم به پایان برسد باید به آلمان برگردد و خودش را به باشگاهش لورکوزن معرفی کند. اما در گزارش بیلد اشاره شده که سردار می داند که او قرار نیست در بایر بازی کند.

به همین علت بود که در روزهای گذشته نام سویا مطرح شد و به نظر می رسید سردار را باید بازیکن سویا دانست. اما روزنامه بیلد در خبری اختصاصی می گوید دو پیشنهاد جذاب دیگر برای سردار به لورکوزن رسیده است که یکی از آنها محتمل تر و جدی تر است.

بیلد پیش از پرداختن به دو پیشنهاد جدید سردار می گوید با اینکه سویا زمستان امسال خواهان سردار بود، ولی با مخالفت او مواجه شد اما در حال حاضر بر خلاف گزارش های رسانه ای هیچ پیشنهادی از طرف سویا به لورکوزن نرسیده است. بیلد می گوید لورکوزن همچنان اصرار دارد که برای واگذاری سردار پیشنهادی دست کم 12 میلیون یورویی دریافت کند.

بیلد مدعی است به اطلاعاتی دست پیدا کرده که لیون فرانسه در حال حاضر خواهان به خدمت گرفتن سردار آزمون است. آنها حتی زمانی که سردار در زنیت بازی می کرد و آماده انتقال به اروپا بود هم ستاره ایرانی را می خواستند، ولی در نهایت موفق نشدند از پس لورکوزن برآیند و آزمون با لورکوزن قرارداد امضا کرد. لورکوزن با قراردادی 2.5 میلیون یورویی ستاره ایرانی را از زنیت به خدمت گرفت.

اما ادعای جنجالی بیلد این است که دومین پیشنهاد برای سردار از فنرباغچه می آید. باشگاهی که با ژوزه مورینیو به توافق قطعی رسیده و آقای خاص به زودی در استانبول سکان هدایت زرد و آبی ها را به دست خواهد گرفت.

مورینیو و سردار رابطه ویژه ای دارند. این مورینیو بود که تابستان پارسال آزمون را از لورکوزن به رم آورد و حالا مترصد است او را با خودش به ترکیه ببرد. فنرباغچه هم پیش از این مثل لیون به جذب سردار ابراز تمایل کرده بود و در تابستان 2022 قصد داشت او را از لورکوزن جذب کند که موفق نشد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد جذاب برای سردار؛ ستاره ایرانی دوباره شاگرد مورینیو می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد جذاب برای سردار؛ ستاره ایرانی دوباره شاگرد مورینیو می شود؟"، کلیک کنید.