شریفی: دو سال است که عذرخواهی می کنیم/ حضرت پور: با اختلاف دو پوین به آرژانتین باختیم

لیگ ملت های والیبال

شریفی: دو سال است که عذرخواهی می کنیم حضرت پور: با اختلاف دو پوین به آرژانتین باختیم

ملی پوشان والیبال ایران پس از باخت میلی متری به آرژانتین دیدگاه های خود را رد مورد این ناکامی عنوان کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه هفته نخست لیگ ملت های 2024 با نتیجه 3 بر 2 مغلوب آرژانتین شد و یک امتیاز گرفت.

مرتضی شریفی که در این دیدار عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد، درباره بازی مقابل آرژانتین گفت: بازی خوبی بود و می توانستیم برنده شویم، اما حیف شد. نمی دانم چه باید بگویم، دو سال است که عذرخواهی می کنیم. واقعاً نمی دانم چه بگویم. متاسفم، ببخشید.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: بازیکنان ایران واقعاً یکدل و جنگنده هستند، اما زورمان نرسید و شرمنده شدیم. هر چه از دست مان بر می آید انجام می دهیم، اما باز هم نتیجه نمی گیرم و خودمان هم از شرایط ناراحت هستیم.

وی درباره جایگزینی صالحی و کسب عنوان امتیازآورترین بازیکن در دیدار برابر آرژانتین، گفت: میثم صالحی ان شاءالله بهتر شود. مردم هم برایش دعا کنند، ما به این بازیکن نیاز داریم. هر چه از دستم برآید برای موفقیت تیم انجام می دهم. دست بچه ها درد نکند که کمک کردند و این عنوان را به دست آوردم.

حضرت پور: انتظار داریم مردم حمایت کنند

محمدرضا حضرت پور پس از این دیدار اظهار دکرد: به تمام بازیکنان تیم ملی ایران و کادر فنی خسته نباشید ویژه می گویم. تمام بازیکنان تلاش خود را کردند و کسانی که بازی را دیدند شاهد مسابقه نفسگیری بودند. کیفیت مسابقه از لحاظ فنی هم خیلی خوب بود و همه تلاش کردند.

وی ادامه داد: در ست پنجم با اختلاف دو پوین باختیم. امیدوارم که این روند رو به رشدمان دوباره ادامه یابد. قطعاً در هفته های بعدی نتیجه بهتری خواهیم گرفت. خدا را شکر همه بازیکنان در حال پیشرفت هستند. انتظار داریم مردم حمایت کنند و ما هم قول می دهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شریفی: دو سال است که عذرخواهی می کنیم/ حضرت پور: با اختلاف دو پوین به آرژانتین باختیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شریفی: دو سال است که عذرخواهی می کنیم/ حضرت پور: با اختلاف دو پوین به آرژانتین باختیم"، کلیک کنید.