سومین جشنواره سواد رسانه نسرا تهران بزرگ برگزار می شود

سومین جشنواره سواد رسانه نسرا تهران بزرگ برگزار می شود

سومین جشنواره سواد رسانه نسرا با موضوع محوری «جهاد تبیین» به همت مرکز نسرا سازمان فضای مجازی بسیج تهران بزرگ برگزار می شود.

به گزارش چراغونی، دبیرخانه سومین جشنواره استانی سواد رسانه نسرا( جهاد تبیین) با اعلام این خبر بیان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا 5 تیر ماه 1403 فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

این جشنواره در محورهای گوناگون از جمله رسانه شناسی، تربیت رسانه ای، هوش مصنوعی، اقتصاد رسانه ای، جریان شناسی رسانه، بازی های رایانه ای، شبکه ملی اطلاعات ، فناوری های نوین ارتباطی و شناسایی ظرفیت ها و مشارکت مردمی در فضای مجازی برگزار می شود. 

این جشنواره در قالب های متنوعی مانند کتاب، پوستر، بروشور، نرم افزار، سخنرانی، پاورپوینت، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، پادکست و مقاله های علمی – پژوهشی آماده دریافت محتوای رسانه ای تولید شده توسط نخبگان و فعالان عرصه سواد رسانه و فضای مجازی است. 

علاقمندان می توانند آثار خود را جهت شرکت در سومین جشنواره سواد رسانه نسرا، به آدرس https://t.me/nasra_tehranb در پیام رسان تلگرام و https://eitaa.com/nasra_tehranb در پیام رسان ایتا ارسال کنند. 

به گزارش چراغونی، نفرات برگزیده در این مرحله با اهدای جوایز نفیسی تقدیر و آثار برگزیده به مرحله کشوری سومین جشنواره سواد رسانه نسرا راه خواهند یافت.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سومین جشنواره سواد رسانه نسرا تهران بزرگ برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سومین جشنواره سواد رسانه نسرا تهران بزرگ برگزار می شود"، کلیک کنید.