خانزاده: آماده بازی با صربستان هستیم/ امیدوارم به المپیک صعود کنیم

لیگ ملت های والیبال

 خانزاده: آماده بازی با صربستان هستیم امیدوارم به المپیک صعود کنیم

ملی پوش والیبال گفت: طی چند روز اخیر که در برزیل هستیم تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با بازی های تدارکاتی در کمپ تیم ملی والیبال برزیل، به آمادگی کامل رسیدیم.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری چراغونی، پوریا حسین خانزاده بعد از آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از جدال با صربستان، تصریح کرد: طی این چند روز که به برزیل آمدیم تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با بازی های تدارکاتی که در کمپ تیم ملی والیبال برزیل داشتیم به آمادگی کامل رسیدیم. برای بازی با صربستان آماده هستیم و امیدوارم که بتوانیم رقابت ها را پرقدرت آغاز کنیم.

وی ادامه داد: صربستان یکی از رقبای اصلی ایران در راه کسب سهمیه المپیک محسوب می شود و با توجه به شکست ترکیه برای تیم ایران خیلی خوب خواهد بود که بازی اول را با پیروزی پشت سر بگذارد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت خودش، افزود: در این مدت تمام تلاش خودم را انجام دادم که بهترین عملکرد را داشته باشم. امیدوارم دست به دست هم دهیم تا به نتیجه لازم برسیم و به المپیک صعود کنیم.

ششمین دوره لیگ ملت ها در گروه مردان از روز سه شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران ساعت 3:30 دقیقه بامداد روز پنجشنبه سوم خرداد در نخستین مسابقه خود به مصاف تیم صربستان می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانزاده: آماده بازی با صربستان هستیم/ امیدوارم به المپیک صعود کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانزاده: آماده بازی با صربستان هستیم/ امیدوارم به المپیک صعود کنیم"، کلیک کنید.