در این سریال شهرام حقیقت دوست پلیس می شود

سریال «برتا» به کارگردانی امیرحسین ترابی و با بازی شهرام حقیقت دوست به زودی برای پخش از شبکه نمایش خانگی کلید می خورد. داستان این سریال با گم شدن یک اسلحه برتا شکل می گیرد که ماجرا هایی به دنبال دارد.

در این سریال شهرام حقیقت دوست پلیس می شود

آفتاب نیوز :

امیرحسین ترابی پیش از این سریال خونسرد را ساخته بود که در آن سریال هم شهرام حقیقت دوست حضور داشت و نقش یک پلیس را بازی می کرد. او در دومین همکاری اش با ترابی باز هم نقش یک پلیس را دارد. سریال خونسرد در باره یک پزشک است که در پزشکی قانونی کار می کند، اما خودش همان قاتل زنجیره ای است که آزارگران زنان را می کشد و پلیس به دنبال اوست. این سریال بسیار با سریال آمریکایی دکستر مقایسه شد که در آن هم یک فردی به اسم دکستر مورگان که برای بخش جنایی پلیس میامی به عنوان کارشناس تحلیل آثار خون کار می کند، یک آدم کش زنجیره ای است و قاتلانی را که از شکاف های سیستم قانونی گریخته اند، شکار می کند. هرچند امیرحسین معتقد است کسانی که می گویند خونسرد کپی دکستر است، دکستر را ندیده اند، اما شباهت بسیاری بین این دو سریال وجود داشت.

به هر حال دومین ساخته امیرحسین ترابی برای شبکه نمایش خانگی هم یک سریال پلیسی است که به تهیه کنندگی کامران حجازی این روز ها در مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد و در روز های آینده در تهران کلید می خورد. علاوه بر شهرام حقیقت دوست حضور مهدی حسینی نیا هم در این سریال قطعی شده است. او در این مدت همکاری های زیادی شبکه نمایش خانگی داشته و در سریال پربیننده یاغی و همینطور سریال های «می خواهم زنده بمانم»، «رهایم کن» و «حیثیت گمشده» خوش درخشیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در این سریال شهرام حقیقت دوست پلیس می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در این سریال شهرام حقیقت دوست پلیس می شود"، کلیک کنید.