تاکید رییس جمهور شهید بر تکریم بیماران / آغاز اعتباربخشی بیمارستان ها از ابتدای خردادماه

تاکید رییس جمهور شهید بر تکریم بیماران / آغاز اعتباربخشی بیمارستان ها از ابتدای خردادماه

معاون درمان وزارت بهداشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله رییسی و هیات همراه ایشان، تاکید کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، هیچ خللی در امور کشور از جمله در حوزه سلامت رخ نمی دهد چراکه تکریم بیماران همواره مورد تاکید آیت الله رییسی، رییس جمهور شهید بود.

به گزارش چراغونی، دکتر سعید کریمی در اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هیچ خللی در امور کشور نباید ایجاد شود و حتما باید با نظارت روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، تمام مراکز درمانی، خدمات خود را مثل قبل و حتی بهتر از گذشته ارایه کنند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی تاکید کرد: رضایتمندی مردم و بیماران به عنوان خدمات گیرندگان بخش سلامت همواره مورد توجه و تاکید آیت الله رییسی بود که باید این رضایتمندی حفظ و ارتقا پیدا کند.

معاون وزیر بهداشت از آغاز اعتباربخشی بیمارستان ها از ابتدای خردادماه خبر داد و گفت: اعتباربخشی بیمارستانها و مراکز درمانی به هیچ عنوان به تعویق نمی افتد و طبق برنامه زمانبندی، انجام می شود.

کریمی یادآور شد: رصد، پایش و نظارت بر عملکرد مراکز درمانی توسط روسای دانشگاه ها و دانشکده ها و همچنین معاونان درمان آنها، هم به صورت برنامه ریزی شده و هم سرزده باید طبق روال معمول انجام شود تا به هیچ عنوان شاهد تعطیلی مراکز درمانی و درمانگاه ها نباشیم بلکه این مراکز با تمام توان به خدمت رسانی به مردم عزیزمان بپردازند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید رییس جمهور شهید بر تکریم بیماران / آغاز اعتباربخشی بیمارستان ها از ابتدای خردادماه" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید رییس جمهور شهید بر تکریم بیماران / آغاز اعتباربخشی بیمارستان ها از ابتدای خردادماه"، کلیک کنید.