نگرانی اورژانس از افزایش چشمگیر حوادث غرق شدگی در تهران

نگرانی اورژانس از افزایش چشمگیر حوادث غرق شدگی در تهران

رییس مرکز اورژانس استان تهران با اشاره به وقوع حادثه غرق شدگی برای 21 نفر در این استان از ابتدای سالجاری تاکنون، گفت که آمار غرق شدگی در تهران در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشدی 7 برابری داشته است.

محمد اسماعیل توکلی درگفت وگو با چراغونی، نسبت به افزایش آمار غرق شدگی در استان تهران طی دو ماه نخست سال جاری هشدار داد و گفت: آمار غرق شدگی در استان تهران طی دو ماه نخست 1403 نسبت به سال گذشته رشد هفت برابری داشته است، به طوریکه از ابتدای فروردین تا 28 اردیبهشت ماه سال جاری 21 نفر در استان تهران دچار غرق شدگی شده اند که از این تعداد متاسفانه 13 نفر فوت کرده و هشت نفر نیز مراحل درمانی را طی کرده اند.

وی با بیان اینکه 63 درصد از افراد غرق شده مرد و 27 درصد زن بوده اند، گفت: تعداد مصدومان غرق شدگی نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته رشد صد درصدی داشته و تعداد فوتی ها نیز چهار برابر افزایش یافته است.

به گفته رییس مرکز اورژانس استان تهران بیشترین موارد غرق شدگی در شهرستان های تهران، دماوند، شهریار و ملارد بوده و استخرهای شنای خانگی بیشترین محل غرق شدگی افراد بوده اند. سایر محل های غرق شدگی شامل استخرهای عمومی شنا، رودخانه ها، کانال های آب و سدها بوده است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگرانی اورژانس از افزایش چشمگیر حوادث غرق شدگی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگرانی اورژانس از افزایش چشمگیر حوادث غرق شدگی در تهران"، کلیک کنید.