دلیل دعوت کانته به تیم ملی فرانسه برای یورو از زبان دشان

دلیل دعوت کانته به تیم ملی فرانسه برای یورو از زبان دشان

دیدیه دشان تجربه بالا را دلیل اصلی دعوت از کانته برای حضور در یورو عنوان کرد.

به گزارش چراغونی،  کانته تابستان گذشته چلسی انگلیسی را ترک کرد و به باشگاه الاتحاد عربستان پیوست و از ژوین 2022 جایی در ترکیب فرانسه نداشته است.

دیدیه دشان در کانال تلویزیونی فرانسوی TF1 درباره دلیل دعوت از این بازیکن گفت: او یک فصل کامل بازی کرد (کانته در دوران حضورش در چلسی با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد) و به آمادگی کامل بازگشته است. من متقاعد شده ام که تیم فرانسه با انگولو کانته قوی تر خواهد شد.  تجربه این بازیکن 33 ساله بدون شک به وارن زییر امری و بردلی بارکولا کمک خواهد کرد تا در یورو درخشش خوبی داشته باشند.

بارکولای 21 ساله، تنها بازیکن بدون بازی در تیم ملی است ولی درخشش مقابل ریال سوسیداد و بارسلونا دشان را تحت تاثیر قرار دارد تا او را برای یورو دعوت کند.

زییر امری نیز درباره دعوت به اردوی کشورش برای یورو گفت: خیلی خوشحالم که در این لیست هستم و من بسیار خوشحال و مفتخرم که نماینده کشورم هستم. این جوان 18 ساله افزود که به او معافیت ویژه ای داده شده تا بعداً در امتحانات نهایی مدرسه شرکت کند و اکنون تنها به یورو فکر می کند.

فهرست فرانسه برای یورو این بازیکنان بودند:

دروازه بان ها: آلفونس آریولا (وستهم)، مایک مانیان (آث میلان)، بریس سامبا (لانس)

مدافعان: جاناتان کلاوس (مارسی)، تیو هرناندز (میلان)، ابراهیم کوناته (لیورپول)، ژول کنده (بارسلونا)، فرلاند مندی (ریال مادرید)، بنجامین پاوارد (اینترمیلان)، ویلیام سالیبا (آرسنال)، دایو اوپامکانو (بایرن مونیخ)

هافبک ها: ادواردو کاماویگا (ریال مادرید)، یوسف فوفانا (موناکو)، آنتوان گریزمان (اتلتیکو مادرید)، انگولو کانته (الاتحاد)، آدرین رابیو (یوونتوس)، اورلین شوآمنی (ریال مادرید)، وارن زییر امری (پی اس جی)

مهاجمان: بردلی بارکولا (پی اس جی)، کینگزلی کومان (بایرن مونیخ)، عثمان دمبله (پی اس جی)، اولیویه ژیرو (آث میلان)، راندال کولو موانی (پی اس جی)، کیلیان ام باپه (پی اس جی)، مارکوس تورام (اینترمیلان).

فرانسه مسابقات یورو را با دیدار برابر اتریش آغاز می کند، سپس به مصاف هلند می رود و در آخرین دیدار دور گروهی  با لهستان بازی خواهد داشت.

خروس ها بعد از قهرمانی در سال های 1984 و 2000 به  دنبال سومین عنوان قهرمانی در این رقابت ها هستند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلیل دعوت کانته به تیم ملی فرانسه برای یورو از زبان دشان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلیل دعوت کانته به تیم ملی فرانسه برای یورو از زبان دشان"، کلیک کنید.