قدرت نمایی شورولت کوروت C8 با 1000 اسب بخار / عکس

امیرمسعود عابدین_ یکی از تیونرهای برجسته دنیای خودرو به نام Specialty Vehicle Engineering اخیراً به سراغ شورولت کوروت C8 رفته و تغییراتی جذاب و استثنایی را برای این خودرو در نظر گرفته است. آخرین ساخته SVE یک دستگاه شورولت کوروت C8 با قدرت 1000 اسب بخار است. Yenko/SC یکی از جالب ترین کوروت های تولیدشده تاکنون است که از موتور 6٫2 لیتری 8 سیلندر LT2 با توربوشارژر دوقلو و همچنین همراه با برخی به روزرسانی های جدید نیرو می گیرد.

به گزارش چراغونی، پیشرانه V-8 در Yenko/SC علاوه بر دو توربوشارژر، دارای پیستون های آلومینیومی فورج شده، میل بادامک اختصاصی، روکش سوپاپ های سفارشی و سیستم سوخت ارتقایافته است. این تغییرات به LT2 کمک می کنند تا 1000 اسب بخار قدرت تولید کند. این تیونر همچنین گیربکس هشت سرعته دوکلاچه را برای کنترل قدرت اضافی ارتقا داده است.

سازنده این خودرو لوگوی SYC را در مکان های مختلفی از کابین نصب کرده است. این شرکت کوروت 1000 اسب بخاری را در شکل های کوپه و کانورتیبل ارایه می دهد که در هر رنگ کوروت کارخانه ای موجود است.

قدرت نمایی شورولت کوروت C8 با 1000 اسب بخار / عکس

به گزارش چراغونی، کالیپرهای ترمز با نشان ینکو به صورت استاندارد به رنگ قرمز عرضه می شوند، اما مشتریان می توانند رنگ های سفارشی را نیز انتخاب کنند. همچنین سه سبک از رینگ های 19 اینچی جلو و 20 اینچی عقب در پوشش های مختلف وجود دارند.

قدرت نمایی شورولت کوروت C8 با 1000 اسب بخار / عکس

SVE فقط 10 دستگاه از Yenko/SC کوروت خود را برای مدل سال 2024 تولید می کند. این شرکت قصد دارد تولید خود را به 50 خودرو در سال 2025 افزایش دهد. قیمت این پکیج از 99995 دلار شروع می شود که البته شامل خود کوروت نمی شود.

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدرت نمایی شورولت کوروت C8 با 1000 اسب بخار / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدرت نمایی شورولت کوروت C8 با 1000 اسب بخار / عکس"، کلیک کنید.