تماشاخانه سیارکانون پرورشی در جشنواره کوچ یاسوج اجرای برنامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

تماشاخانه سیارکانون پرورشی در جشنواره کوچ یاسوج اجرای برنامه دارد - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار چراغونی، سلیمان شهبازی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: این تماشاخانه، از 28 اردیبهشت تا یک خرداد ماه با اجراهای برنامه های شاد و متنوع میزبان همه خانواده های هم استانی است.

وی بیان داشت: تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی را اجرا کرده و در مدارس مقطع ابتدایی نیز برای دانش آموزان برنامه اجرا می کند.

شهبازی تصریح کرد: تماشاخانه سیار برنامه های نمایشی، ایستگاه نقاشی، قصه گویی، شعر و داستان گویی را نیز در برنامه های خود قرار داده است و این رویداد همزمان با دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) با اجرای نمایش «خداداد» به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی مهدی خجستگی که اثر راه یافته به بخش پایانی چهاردهمین جشنواره ملی تیاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی است آغاز شده و تا میلاد امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این نمایش داستان پسری روستایی را روایت می کند که با مادربزرگ خود زندگی می کند. ناگهان مادربزرگ دچار بیماری ای می شود و پسر نذر می کند برای شفای مادربزرگ به سمت مشهد حرکت کند.

شهبازی اظهار داشت: در این نمایش حسام زمانی پور به عنوان بازیگر، فاطمه فرکی، سید مهدی مرادیان و منصوره اسماعیلی بازی دهندگان عروسک و مهدی خجسته گی، مرتضی عقیقی، سمیرا منزه، مهسا زمانی، محمدجواد سعادت و مهران جنتی صدا پیشه گان این نمایش هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تماشاخانه سیارکانون پرورشی در جشنواره کوچ یاسوج اجرای برنامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تماشاخانه سیارکانون پرورشی در جشنواره کوچ یاسوج اجرای برنامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.