10 عنوان کتاب نشر شاهد رونمایی شد/ تجلیل از نویسنده اثر مورد تقریظ رهبر معظم انقلاب

با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید؛

10 عنوان کتاب نشر شاهد رونمایی شد تجلیل از نویسنده اثر مورد تقریظ رهبر معظم انقلاب

10 عنوان کتاب نشر شاهد با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه تجلیل از نویسندگان و خانواده شهدا رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، مراسم رونمایی از 10 عنوان نشر شاهد با حضور نویسندگان و خانواده شهید حسین زاده، از شهدای جنگ تحمیلی با حضور حجت الاسلام موسوی مقدم، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید صادق هاشمی، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمد کرم اللهی، سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار هنری نشر شاهد و دیگر مسیولان این انتشارات در غرفه نشر شاهد ساعتی پیش بیست و سوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در ابتدای نشست محمد کرم اللهی با اشاره به اینکه ثمره مبارزات و جهاد همه انبیا، انقلاب اسلامی شده است، گفت: ما این انقلاب را قدر می دانیم چرا که میوه هایش شهدا هستند، شهید ما را در مسیر ظهور قرار می دهد. از همه مولفین آثار جدید که قرار است رونمایی شود و از خانواده شهدای حاضر تشکر می کنم.

سپس سید صادق هاشمی با بیان اینکه نشر شاهد امسال با 300 کتاب در نمایشگاه حاضر شده که 77 عنوان آنها تازه است، گفت: یکی از آثاری که امروز رونمایی می شود کتاب دختر قالیباف برش هایی کوتاه از زندگی شهید گلاب علی حسین زاده اثر داوود حسین زاده بوده است که رهبر معظم انقلاب بر آن تقریظی داشتند، همه اعضای این خانواده مذهبی و در مسیر انقلاب هستند.

حجت الاسلام موسوی مقدم هم در صحبت هایی گفت: فرهنگ ایثار، شهادت، دفاع، جانبازی و آزادگی همه ذخیره های عظیمی هستند که به مثابه شمش های طلا در بانک مرکزی باید نگه داری شوند، اینها توسط اندیشمندان، هنرمندان، فیلمسازان و .. باید تبدیل به آثاری ارزشمند در ویترین پرتلالو انقلاب شده و چشم نوازی کنند؛ لذا در عمق آثاری که تولید می شود در ادبیات، شعر، فیلم، انیمیشن، موسیقی و همه زیورآلات هستند.

وی در ادامه گفت: یکی از آثار خوب همین دختر قالیباف است که امروز رونمایی می شود، مجموعه آثار تولیدی مزین به توشیح رهبری یعنی اثر هنری که ارزش م عنوی زیادی دارد و رهبری براساس خوانده هایش بدان توجه کرده اند.

در پایان مراسم نیز از نویسندگان 10 اثر جدید نشر شاهد ، کتاب دختر قالیباف اثر داود حسین زاده، رویای یک روز پاییزی اثر بابک روزبه، نجیب از مصطفی محمدی، مشتاق از علی آقاغفار، پسر سرهنگ از فریبا انیسی، دلاور بی ترمز از رحیمه جمال، قالی کرمانی ها از ناصر بروانی، فرشته ای با بال های صورتی از اکرم مطلبی و ترجمه کتاب هر روز ساعت هفت و ده دقیقه به فرانسه از فاطمه گوهری و تجلیل از خانواده شهید گلاب علی حسین زاده تجلیل و تقدیر شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 عنوان کتاب نشر شاهد رونمایی شد/ تجلیل از نویسنده اثر مورد تقریظ رهبر معظم انقلاب" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 عنوان کتاب نشر شاهد رونمایی شد/ تجلیل از نویسنده اثر مورد تقریظ رهبر معظم انقلاب"، کلیک کنید.