توضیحاتی درباره مجموعه «موسی(ع)» و 3 سریال تاریخی دیگر

توضیحاتی درباره مجموعه «موسی(ع)» و 3 سریال تاریخی دیگر

رییس مرکز سیمافیلم درباره آغاز تولید پروژه موسی(ع) بیان کرد که صداوسیما بناست این سریال را امسال به تولید برساند. او همچنین از اضافه شدن سریال های الف ویژه جدید به مرحله اقدام برای تولید خبر داد.

مهدی نقویان ـ رییس مرکز سیمافیلم ـ در گفت وگویی با چراغونی، با بیان اینکه بناست امسال سریال موسی(ع) به تولید برسد، بیان کرد: تولید سریال «موسی کلیم الله» زیرساخت هایی را می خواهد و عزم سازمان بر این است که این زیرساخت ها زودتر تکمیل شود. پیش بینی ما بر این است که کار امسال به تولید برسد.

وی در توضحاتی درباره مراحل پیش تولید سریال «موسی(ع)» بیان کرد: زیرساخت های این سریال در دو فاز است؛ یکی فاز مربوط به انتقال تکنولوژی به داخل کشور که با سرعت بالایی در حال انجام است. فاز دوم هم شامل پیش تولید و تست های کار که با حمایت هایی که هست جلو می رود و هیچ وقفه ای در این مدت رخ نداده و پیش بینی ما این است امسال کار وارد تولید شود.

رییس مرکز سیمافیلم همچنین بیان کرد که امسال شاهد شروع ساخت چند سریال جدید الف ویژه و انجام کارهای مقدماتی آن ها هستیم.

او در این زمینه سریال های الف ویژه جدید تلویزیون گفت: در حال حاضر سه سریال الف ویژه وجود دارد که برای تولید آن مشکلی وجود ندارد؛ بنابراین امسال علاوه بر پروژه «سلمان» و «موسی» وارد پروژه های الف ویژه ی جدید هم می شویم. این رویه تا به حال سابقه نداشته است؛ به طوری که در سال های گذشته یک سریال الف ویژه حمایت می شد اما در یکی دو سال گذشته، دو سریال الف ویژه در مراحل تولید داریم و آماده تولید سریال الف ویژه های جدید هم هستیم.

نقویان در پاسخ به اینکه کدام کارگردانان قرار است سریال های الف ویژه را بسازند؟ توضیح داد: با توجه به اینکه در سال های گذشته اتفاق افتاده که سریال الف ویژه ای با یک کارگردان جلو آمده و سپس تغییر کرده، هنوز حضور این کارگردانان قطعی نشده است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحاتی درباره مجموعه «موسی(ع)» و 3 سریال تاریخی دیگر" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحاتی درباره مجموعه «موسی(ع)» و 3 سریال تاریخی دیگر"، کلیک کنید.