تامین ایمنی مراسم روز دختر در میدان امام حسین

تامین ایمنی مراسم روز دختر در میدان امام حسین

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تامین ایمنی مراسم ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در میدان امام حسین خبر داد.

به گزارش چراغونی، صمیم مرادی روزبهانی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در میدان امام حسین (ع) ، اظهارکرد: حسب وظایف ذاتی سازمان پیشگیری و مدیریت شهر تهران، یکی از فعالیت های اصلی این سازمان در مناسبت ها و برنامه های خاص که با حضور گسترده مردم همراه است، هماهنگی سازمان های تخصصی برای استقرار تیم های عملیاتی، نظارت مستمر، حفظ ایمنی مراجعین، واکنش سریع و به موقع در مقابله با حوادث احتمالی است.

مرادی روزبهانی افزود: در این راستا با توجه به برگزاری ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در میدان امام حسین (ع) با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، این سازمان با توجه به مسیولیت های واگذار شده، نسبت به بازدیدهای دوره ای HSE، احصاء عدم انطباق ها و موارد خطرساز و پیگیری رفع موارد از ستاد اجرایی و شهرداری های مناطق مربوطه، آماده باش ستادهای مدیریت بحران مناطق 7، 12 و 13اقدام کرده است.

وی افزود: همچنین هماهنگی حضور گروه های مردمی دوام و تشکیل غرفه ستاد گمشدگان یکی از بخش های مهم و ضروری در این مراسم است که تا کنون به پیدا شدن دو کودک در این مراسم منجر شده است.

معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود:  هماهنگی استقرار دستگاه های امدادی و خدمات رسان و توزیع بی سیم واحد امدادی در محل برگزاری، استقرار خودروی EOC سیار سازمان انجام شده است و معاونین پدافند غیرعامل و معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان و رابطین عملیاتی دستگاه های تخصصی نیز به منظور ایجاد هماهنگی های لازم در محل مراسم حضور دارند.

مرادی روزبهانی گفت: با توجه به استقبال و حضور گسترده مردم، ضمن آماده باش پایگاه ها، ایستگاه ها و مراکز امدادی و خدمات رسان مجاور محدوده برگزاری مراسم، یک تیم آتش نشانی، دو تیم جمعیت هلال احمر، یک تیم اورژانس، 2 دوتیم شرکت شهر سالم، 36 تیم پلیس انتظامی و شش تیم پلیس راهور در محل مستقر شده اند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تامین ایمنی مراسم روز دختر در میدان امام حسین" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تامین ایمنی مراسم روز دختر در میدان امام حسین"، کلیک کنید.