نقش آفرینی بازیگر «لیسانسه ها» در «شب دیجور» محمود معظمی

در گفت و گو با چراغونی مطرح شد؛

نقش آفرینی بازیگر «لیسانسه ها» در «شب دیجور» محمود معظمی

نیلوفر هوشمند از حضور خود در مجموعه تلویزیونی «شب دیجور» به کارگردانی محمود معظمی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، نیلوفر هوشمند بازیگر سینما، تیاتر و تلویزیون است که سابقه حضور در سریال هایی همچون «کمکم کن»، «پنجمین خورشید»، «عملیات 125» و فیلم های «حال خوب من» و «مرد خاکستری» را در کارنامه خود دارد. با این حال مخاطبان او را با حضور در مجموعه تلویزیونی «لیسانسه ها» و «فوق لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت می شناسند. او در آن سریال ایفاگر نقش «نرگس» خواهر مسعود (امیرحسین رستمی) بود.

هوشمندی در گفت وگو با خبرنگار چراغونی از نقش آفرینی خود در مجموعه تلویزیونی «شب دیجور» به کارگردانی محمود معظمی خبر داد.

این بازیگر سینما و تلویزیون عنوان کرد: در این سریال که در حال تصویربرداری است، نقش «نسترن» را دارم که از شخصیت های اصلی داستان است. نسترن به خاطر شرایط خانوادگی و آمال و آرزو هایی که دارد، از طریق فعالیت در فضای مجازی وارد عرصه های جدیدی می شود که چالش ها و دردسر های فراوانی را برایش در پی دارد.

هوشمند عنوان کرد: در این مجموعه تلویزیونی، فعالیت باند های مافیایی و شبکه های حامی برخی بلاگر ها و اینفلوینسر ها در قالب یک داستان جذاب به تصویر کشیده شده است. عوامل در حال حاضر درگیر کار تصویربرداری هستند و روند کار از نیمه گذشته است. احتمالاً این سریال برای پخش از شبکه سه سیما در اوایل تیرماه آماده شود.

لازم به یادآوری است آخرین مجموعه تلویزیونی که با کارگردانی محمود معظمی از تلویزیون پخش شد، سریال «محرمانه» بود که در پاییز سال 1402 روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

این سریال به تهیه کنندگی سید رامین موسوی و نویسندگی مهدی حمزه روایتی واقعی از پیشرفت های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی را روایت می کرد. پیشرفت هایی که با کارشکنی ها و اخلال های دشمنانی مواجه شد که تلاش داشتند مانع از دست یابی ایران به موفقیتی بزرگ شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش آفرینی بازیگر «لیسانسه ها» در «شب دیجور» محمود معظمی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش آفرینی بازیگر «لیسانسه ها» در «شب دیجور» محمود معظمی"، کلیک کنید.