درخواست کاپیتان تیم ملی والیبال از معاون رییس جمهور برای پرواز بیزینس

درخواست کاپیتان تیم ملی والیبال از معاون رییس جمهور برای پرواز بیزینس

میلاد عبادی پور از معاون رییس جمهور درخواست کرد تا فدراسیون والیبال را حمایت کند تا حداقل برای تیم پرواز بیزینس تهیه کند.

به گزارش چراغونی، تیم ملی والیبال ایران 23 ازدیبهشت ماه به لیگ ملت های والیبال به عنوان آخرین محل برای کسب سهمیه المپیک پاریس اعزام می شود.

در تمرین این تیم سید محمد حسینی، معاون امور مجلس رییس جمهور حضور پیدا کرد.

میلاد عبادی پور خطاب به حسینی بیان کرد: ممنونیم که آمدید. حرف خیلی زیاد است. بعد از نسل قدیمی که  رفتند، توجه مسیولان محترم به همه ورزش ها مخصوصا والیبال کم تر شد. ما هیچ چشم داشتی از فدراسیون و ریاست جمهوری نداریم. این بچه ها با جان و دل کار می کنند. هیچ کدام مان منفعت مان را در نظر نگرفتیم به خاطر پرچم مان؛ اما مشکلاتی هست که ممنون می شویم حل شود. تا اینجای کار هر اتفاقی افتاده همه را آقای تفوی بخشی را از جیب خودش پرداخت کرده است.

او ادامه داد: ورزش برای جوانان کشور در این اوضاع خیلی مهم است. همه بازیکنان زورشان را می زنند که بهترین شکل ممکن را پیش بیاورند. کمبودهایی است که ممنون می شوند کمک کنید. امسال سال مهمی برای والیبال ایران است و قرار است قاره پیمایی کنیم. کم ترین پروازمان حدود 30 ساعت است و قرار است با اکونومی برویم . بازیکنان بالای 2 متر هستند. نمی توانیم در اکونومی بنشینیم. آقا تقوی یکسری پروازها را بیزینس گرفتند اما فدراسیون صفر شده و اگر به المپیک برویم فکر می کنم دیگر بودجه ای برای فرستادن تیم به المیپک ندارد.

عبادی پور ادامه داد: من از ریاست جمهوری خواهش می کنم فدزاسیون والیبال را بیشتر در نظر بگیرید تا اینجا به عشق مردم آمده ایم چون جز حمایت مردم چیزی ندیده ایم و ممنون می شوم به فدراسیون والیبال بیش تر توجه کنید.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست کاپیتان تیم ملی والیبال از معاون رییس جمهور برای پرواز بیزینس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست کاپیتان تیم ملی والیبال از معاون رییس جمهور برای پرواز بیزینس"، کلیک کنید.