ادعای جالب رضا عنایتی: مثل من پیدا نمی شود!

ادعای جالب رضا عنایتی: مثل من پیدا نمی شود!

آفتاب نیوز :

رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال پیکان، در نشست خبری پیش از بازی مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: با تیم قدرتمندی بازی داریم که از زمانی که در لیگ برتر بوده همیشه حریف سرسختی برای همه تیم ها بوده است. می دانیم که فردا بازی سختی داریم و باید تمام تمرکزمان را بگذاریم تا برنده شویم. اتفاقاتی که هفته گذشته در بازی شمش آذر برای ما افتاد و گل دقایق پایانی، این فصل برای ما تکراری شده است. جلسه خوبی با بچه ها داشتم و تا سوت پایان بازی می خواهیم کار خودمان را به نحو احسن پیش ببریم.

او ادامه داد: باید خیلی حواسمان را جمع کنیم تا نهایت استفاده را از میزبانی ببریم و امتیازاتی را جمع کنیم که شرایط تیم ما روز به روز بهتر شود. به بچه ها امید داریم. تمام توان خود را می گذارند تا تیم به موفقیت برسد. وقتی شما به تیم جوانی بازی می دهید باید منتظر این اتفاقات باشید و آن را به جان بخرید. سیاست باشگاه پیکان این است که بازیکنان جوان را به لیگ برتر معرفی کند و خوشحالم که در این امر موفق بودیم. امیدواریم در این پنج بازی هم با تمام توان کار کنیم تا امتیازات خوبی را جمع آوری کنیم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

«برای بازی فردا تمام بازیکنان را در اختیار دارید؟» عنایتی در پاسخ به این سوال گفت: به غیر از دانیال جهانبخش که مقداری مصدوم است بقیه بازیکنان را از اختیار داریم و مشکلی از این بابت نیست.

سرمربی پیکان درباره اینکه چرا تیمش در دقایق پایانی گل دریافت می کند توضیح داد: فوتبال سراسر سورپرایز است، اما وقتی موردی چند بار تکرار شود یک ایرادی وجود دارد. من در جلسه ای که با بازیکن داشتم از آن ها گلایه کردم. یک وقتی کاری از مربی و کادر فنی پیش نمی آید و این عدم تمرکزی که ما داریم امتیازاتی که باید به دست می آوردیم را از ما گرفته و خیلی سعی می کنیم در این بازی تمرکز زیادی داشته باشیم و امیدواریم از این هفته به بعد چنین اتفاقی نیفتد.

«در هفته های پایانی هم از بازیکنان جوان استفاده می کنید؟» رضا عنایتی در پاسخ به این سوال گفت: سیاست ما در هر بازی متفاوت است. با برنامه ریزی و آنالیز حریف پیش می رویم. بازیکنان جوان ما کمی با تجربه شده اند و کیفیت خود را نشان داده اند. جوانان ما فوق العاده با کیفیتی هستند و روند رو به جلوی ما تغییر نمی کند. نشان داده اند که چقدر انگیزه دارند و در چند بازی اخیر هم این را احساس کردم. تیم ما با بازیکنان جوان و باتجربه شکل بهتری دارد. می خواهیم نتیجه بگیریم در هر بازی با ترکیبی به میدان می رویم که در این امر موفق شویم.

او درباره اینکه آیا بین مهاجمان جوان تیمش کسی شبیه به خودش را پیداکرده یا نه؟ گفت: مثل رضا عنایتی که پیدا نمی شود (باخنده.)، ولی واقعا شرایط تیمی ما در گلزنی نسبت به نیم فصل اول خیلی بهتر شده و در نیم فصل دوم فقط به پرسپولیس گل نزدیم. بازی با گل بهتر از بازی بدون گل است و دوست دارم هر بازی هوادارانی که وارد ورزشگاه می شوند و از خانه بازی را می بینند بازی با گل ببینند.

او درباره صحبت های عبدالله ویسی برای رصد شدن لیگ گفت: من اصلا به این موضوعات فکر نمی کنم، چون حساسیت بالا می رود، نظارت هم باید بیشتر شود. این طبیعی است و در تمام دنیا این اتفاق می افتد. وقتی بازی ها به یک منطقه حساس می رسد نیرو های نظارتی بیشتر حضور دارند و خواسته آقای ویسی هم همین بود تا حقی از کسی ضایع نشود و حق به حقدار برسد. تمام تیم ها تلاش می کنند تا رتبه خوبی را کسب کنند. این خواسته غیر منطقی ای نیست و امیدوارم ما مربیان طوری کار کنیم که از نتایج کسب شده کیف کنیم و از لحاظ وجدانی راحت باشیم.

عنایتی در مورد اینکه استقلال، آخرین حریف پیکان در لیگ برتر می خواهد بازی اش در ورزشگاه با تماشاگر برگزار شود، گفت: اجازه دهید بازی به بازی پیش برویم. در بازی استقلال، من تصمیم گیرنده نیستم. الان درباره بازی مقابل آلومینیوم صحبت می کنیم و آن را هم در زمانش صحبت می کنیم. این را با مدیران باشگاه صحبت می کنیم و نظرات آن ها را به شما می گویم.

سرمربی پیکان در خصوص توهین یک فرد به بانوان پرسپولیسی در جریان بازی مقابل سپاهان گفت: از زمانی که اتفاق خوب و مبارکی افتاده که بانوان ما می توانند به ورزشگاه بیایند، شرایط فرهنگی ما، کلا عوض شده است. به هر حال خودمان خانواده داریم و می دانیم که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. باید تمام مسیولیت اتفاقی که افتاده را قبول کنند. واقعا از این اتفاق تعجب کردم، امیدوارم به سمتی برویم که اول به خانواده خودمان نگاه کنیم. مطمینم چنین اتفاقی دیگر تکرار نمی شود و بر اثر اتفاقی که شاید من نام آن را جوگیری بگذارم، اتفاق افتاد. مطمینم مردان ایرانی فوق العاده با غیرت هستند و یک لحظه باید به این فکر کنیم که خواهر و مادر خودمان در ورزشگاه هستند. به نظرم این یک اتفاق از روی جوگیری بود و در سایر ورزشگاه ها که رفتم خیلی شرایط بهتر شده است. آدم کیف می کند که اتحاد هواداران را می بیند و خدا کند دیگر از این آدم های جوگیر در ورزشگاه نبینیم تا همه از فوتبال لذت ببریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای جالب رضا عنایتی: مثل من پیدا نمی شود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای جالب رضا عنایتی: مثل من پیدا نمی شود!"، کلیک کنید.