عکس| آشتی مهدی طارمی با کونسیسایو

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ مهدی طارمی پس از اینکه در دیدار مقابل فامالیکایو حضور تعویضی در زمین داشت و یک گل به ثمر رساند، در دو مسابقه پیاپی پورتو برابر ویتوریا گیمارش و کاسا پیا در ترکیب قرار گرفت و توانست گلزنی کند، اما در بازی هفته قبل با اسپورتینگ لیسبون از جمع نفرات اصلی خارج شد که امشب دوباره وضعیت او تغییر کرده است.

به نقل از ورزش سه ستاره ایرانی پورتو که در 20 مسابقه فصل جاری لیگ برتر پرتغال به میدان رفته و چهار گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده، انگیزه زیادی دارد تا در مسابقه امشب مقابل شاوس و بازگشت به ترکیب تیمش دوباره بدرخشد و گلزنی کند.

مهدی طارمی بعد از اینکه در دو دیدار متوالی پورتو در ترکیب قرار گرفته و یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود، نیمکت نشینی غیر منتظره ای را در مسابقه هفته قبل برابر اسپورتینگ تجربه کرد که امشب دوباره به جمع 11 نفر اصلی برای دیدار با شاوس بازگشته است.

عکس| آشتی مهدی طارمی با کونسیسایو

تیم فوتبال پورتو از ساعت 23 امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه مونیسیپال به مصاف شاوس رده هفدهمی که گزینه سقوط است، خواهد رفت و مهدی طارمی انگیزه زیادی دارد در این بازی پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند.

یاران طارمی با 19 پیروزی، 6 مساوی و 6 شکست در فصل جاری لیگ برتر پرتغال 63 امتیازی و تیم سوم جدول هستند که سعی دارند همین جایگاه را حفظ کنند و سهمیه لیگ اروپا به دست بیاورند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| آشتی مهدی طارمی با کونسیسایو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| آشتی مهدی طارمی با کونسیسایو"، کلیک کنید.