پیشنهادات سردار آزمون از لالیگا، سری آ و لیگ برتر انگلیس

پیشنهادات سردار آزمون از لالیگا، سری آ و لیگ برتر انگلیس

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ بایرلورکوزن پنجشنبه شب در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل رم قرار خواهد گرفت. سردار آزمون که از ابتدای فصل به صورت قرضی از لورکوزن به رم پیوسته است، در این بازی فرصت تقابل با تیم سابقش را دارد.

به گزارش چراغونی، سیمون رولفس، مدیر ورزشی بایر لورکوزن، درباره رویارویی سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، با باشگاه سابقش در نیمه نهایی لیگ اروپا گفت: این چیزها در حال حاضر در فوتبال عادی است. هیچ بندی در قرارداد قرضی سردار وجود ندارد که بازیکن ایرانی را از بازی مقابل تیم سابقش منع کند. آزمون تا سال 2027 با لورکوزن قرارداد دارد و اکنون به صورت قرضی در رم بازی می کند.

تصمیم گیری درباره آینده آزمون تا ژوین

مهاجم ایرانی در شرایط خوبی است. او در جریان دیدار هفته قبل برابر ناپولی پنالتی گرفت و موثر بازی کرد. بازیکن ایرانی در این فصل سری آ، سه گل و دو پاس گل در 20 بازی ثبت کرده است.

آزمون در رم راحت است و دوست دارد در این تیم بماند. دانیله دروسی، سرمربی 40 ساله رم، نیز این بازیکن را دوست دارد ولی خیلی چیزها به این بستگی دارد که جالوروسی به لیگ قهرمانان صعود کند. در شرایطی که رم بخواهد قرارداد آزمون را دایمی کند باید 12.5 میلیون یورو به لورکوزن پرداخت کند که در این صورت سود خوبی به لورکوزن می رسد.

این مهاجم ژانویه 2022 با مبلغ 2.5 میلیون یورو از زنیت سن پترزبورگ به لورکوزن پیوست. با این حال آسیب دیدگی باعث شد آزمون نتواند خودش را در لورکوزن نشان دهد. بعید است آزمون دوباره برای لورکوزن بازی کند. گفته می شود علاوه بر رم، تیم های دیگری در ایتالیا و همچنین باشگاه های انگلیسی و اسپانیایی به جذب او علاقه مندند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهادات سردار آزمون از لالیگا، سری آ و لیگ برتر انگلیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهادات سردار آزمون از لالیگا، سری آ و لیگ برتر انگلیس"، کلیک کنید.