جامعه امروز ما نیاز به تفکر معلمان شهید دارد

جامعه امروز ما نیاز به تفکر معلمان شهید دارد

چراغونی/ایلام فرمانده دوران دفاع مقدس استان ایلام با بیان اینکه این استان 57 شهید معلم تقدیم نظام کرده است، گفت: جامعه امروز ما نیاز به تفکر معلمان شهید دارد که جان خود را فدای نظام و انقلاب کردند.

سردار «اله نور نوراللهی» در برنامه گرامیداشت شهدای معلم استان ایلام در حسینیه حضرت زینب (س) اظهار کرد: قشر جوان و نوجوان ما به این مراسم شهدایی بیشتر نیاز دارد، اگر احساسات جوانان به خوبی هدایت شوند، خلق حماسه می کنند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای کشور ما است، خاطرنشان کرد: این تاریخ درخشان وقتی مورد بررسی قرار گیرد، نقش جوانان و نوجوانان پررنگ است.

فرمانده اسبق سپاه استان های ایلام و کردستان گفت: دفاع مقدس طلایی ترین تکیه کشور است، جوانان و نوجوانان و معلمان در میدان ایثار در دوران دفاع مقدس درخشیدند.

سردار نوراللهی افزود: از 210 هزار شهید دفاع مقدس بیش از 40 درصد در سنین 16 تا 20 سال است. در واقع جوانان و نوجوانان این آمار درخشان را به خود اختصاص داده اند، چهره 36 هزار دانش آموز و پنج هزار شهید فرهنگی نیز در این آمار می درخشد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران نیازمند انسان های پخته است، نوجوان و جوان ما سرمایه هستند و این مساله را در دفاع مقدس ثابت کردند.

وی اضافه کرد: دشمنان با شعارهای دروغین سعی در متلاشی کردن نظام خانواده و به خصوص بانوان جامعه ما هستند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جامعه امروز ما نیاز به تفکر معلمان شهید دارد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جامعه امروز ما نیاز به تفکر معلمان شهید دارد"، کلیک کنید.