رییس قوه قضاییه به هرمزگان سفر می کند

رییس قوه قضاییه به هرمزگان سفر می کند

حجت الاسلام محسنی اژه ای در جریان سی امین سفر استانی خود از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا، چهارشنبه (12 اردیبهشت) در سفری رسمی و در راس هییت عالی قضایی به استان هرمزگان سفر می کند.

به گزارش چراغونی، رییس قوه قضاییه و سایر مسیولان عالی قضایی در این سفر، برنامه هایی را در راستای رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی مردم استان هرمزگان، ترتیب خواهند داد.

در جریان این سفر، نسبت به رفع مشکلِ مُزمن اهالی یکی از مناطق استان هرمزگان که بیش از نیم قرن استمرار داشته است، اقداماتی با حضور رییس قوه قضاییه صورت خواهد گرفت.

برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی و کارآفرینان و دست اندرکاران مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور از دیگر برنامه های سفر رییس دستگاه قضا به استان هرمزگان است.  

حجت الاسلام والمسلمین  از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا در دهم تیرماه سال 1400 تاکنون به صورت رسمی و در صدر هییت عالی قضایی به استان های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان ، خراسان رضوی، سیستان وبلوچستان، قم، یزد، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی، اصفهان، البرز، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمان، اردبیل و بوشهر سفر کرده است.

ریاست دستگاه قضا در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی استانی که به همراه هییت عالی قضایی انجام می شود، سفرهایی غیررسمی و بدون تشریفات را هم در برنامه کاری خود گنجانده است؛ استان های البرز، اصفهان، هرمزگان، بوشهر، کرمان ، خراسان رضوی (2 مرتبه)، خراسان شمالی، مازندران، فارس و گلستان نیز استان هایی هستند که رییس قوه قضاییه طی مدت اخیر بدون انجام تشریفات و بصورت غیررسمی به آن مناطق سفر کرده است.

بر اساس گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، نقطه اشتراک سفرهای استانی رییس قوه قضاییه در دوره جدید – اعم از سفرهای رسمی همراه با هییت عالی قضایی و سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات- انجام ملاقات ها و دیدارهای مستقیم و بلاواسطه با متن مردم در سراسر ایران اسلامی و رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی آنها و همچنین  اتخاذ رویکرد مسیله محور و تخصص گرایانه در قبال چالش ها و آسیب های موجود است که به نحوی از انحاء مرتبط با وظایف و مسیولیت های دستگاه قضا بویژه در حوزه صیانت از حقوق عامه می شوند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس قوه قضاییه به هرمزگان سفر می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس قوه قضاییه به هرمزگان سفر می کند"، کلیک کنید.