اعظم بروجردی و الهام چرخنده داوران یک رویداد تیاتری

اعظم بروجردی و الهام چرخنده داوران یک رویداد تیاتری

به گزارش چراغونی،سید مصطفی موتورچی -دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تیاتر مردمی بچه های مسجد- در احکامی جداگانه خانم ها اعظم بروجردی، الهام چرخنده و وفا طرفه را به عنوان هیات داوران پانزدهمین جشنواره سراسری تیاتر مردمی بچه های مسجد منصوب کرد.

به گزارش چراغونی،در متن این احکام آمده است:« با سلام و تحیات الهی برگزاری پانزدهمین جشنواره سراسری تیاتر مردمی بچه های مسجد مرهون کوشش و جوشش تلاشگرانی است که از آغاز شکل گیری این رویداد، بر مدار آرمان های شهدا و امام راحل کوشیده اند. هنرمندان متعهد و جوان این عرصه چشم انتظار حضور معنوی و تاثیرگذار شما هستند که با اندیشه مبارک و تجربه گران سنگ خود ظرفیت های پیدا و پنهان هنر آنان را مورد چراغونی و ستایش قرار دهید. از این رو سرکار عالی را به عنوان عضو هییت داوران «پانزدهمین جشنواره سراسری تیاتر مردمی بچه های مسجد» منصوب می نمایم.

امید است با همراهی شما بتوانیم گام موثری در برگزاری موفق این جشنواره برداریم.لازم به ذکر است پانزدهمین جشنواره سراسری تیاتر مردمی بچه های مسجد از 18 تا 21 اردیبهشت ماه در شهرستان بافق استان یزد برگزار خواهد شد.»

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعظم بروجردی و الهام چرخنده داوران یک رویداد تیاتری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعظم بروجردی و الهام چرخنده داوران یک رویداد تیاتری"، کلیک کنید.