پیروزی شاهین طبع در جدال مهران های بسکتبال/ استیونس همچنان می درخشد

پیروزی شاهین طبع در جدال مهران های بسکتبال/ استیونس همچنان می درخشد

تیم بسکتبال طبیعت تهران با درخشش ستاره آمریکایی خود، بازی نخستش در نیمه نهایی لیگ برتر را برد.

به گزارش چراغونی، در ادامه رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، از ساعت 16 امروز(شنبه – 8 اردیبهشت 1403) تیم های ذوب آهن اصفهان و طبیعت تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی طبیعت به پایان رسید.

نخستین بازی این سری در حالی به پایان رسید که شاگردان مهران شاهین طبع به عنوان میهمان، موفق شدند با نتیجه 74 – 84 مقابل شاگردان مهران حاتمی به عنوان میزبان، به پیروزی دست یافته و یک بر صفر سری را پیش بیفتند.

به جز کوارتر دوم که با پیروزی 21 – 14 ذوب آهن به پایان رسید، در کوارترهای اول، سوم و چهارم این تیم طبیعت تهران بود که به ترتیب با نتایج 17-19، 15-25 و 21-26 به برتری رسید تا در مجموع با 10 امتیازی برتری، نخستین بازی سری را با برد پشت سر بگذارند.

همانند سایر بازی های تیم طبیعت تهران در پلی آف لیگ برتر ایران، «جردن استیونس» پوینت گارد آمریکایی تیم طبیعت با کسب 41 امتیاز، تاثیرگذارین بازیکن زمین بود و ستاره این دیدار حساس شد. 

سری های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر ایران به صورت سه از پنج برگزار می شود و هر تیمی که سه بازی از پنج بازی را مقابل حریفش پیروز شود، سری را برده و راهی فینال لیگ برتر خواهد شد.

بازی دوم این دو تیم نیز روز دوشنبه 10 اردیبهشت 1403، ساعت 16 به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی شاهین طبع در جدال مهران های بسکتبال/ استیونس همچنان می درخشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی شاهین طبع در جدال مهران های بسکتبال/ استیونس همچنان می درخشد"، کلیک کنید.