علی دایی: اجازه نمی دهم زور بگویند!

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛این روزها کمیته انضباطی با صدور رای درباره دانیال اسماعیلی فر و سیدحسین حسینی، بازیکنان پرسپولیس و استقلال حسابی خبرساز شده و نکته جالب توجه اینجاست که دقیقا 13 سال قبل در چنین اوقاتی علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس یکی از جدی ترین منتقدان این کمیته به حساب می آمد.

در گزارش خبرورزشی آمده است: علی دایی پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران طی مصاحبه ای که پنجم اردیبهشت سال 1390 در خبرورزشی منتشر شد، به شدت از احضار خودش به کمیته انضباطی انتقاد کرد و گفت: من چنین دعوت هایی را قبول ندارم اما به احترام فدراسیون فوتبال می روم البته شاید هم چنین کاری را نکنم و وکیلم را بفرستم اما سوالم اینجاست که کجای دنیا به خاطر یک اوت دستی مربی را به کمیته انضباطی احضار می کنند! همه این اتفاقات به خاطر بازی چند روز قبل ما با استیل آذین است. در آن مسابقه اگر بازیکن استیل آذین روی زمین افتاده بود و ما گل می زدیم، می توانستند بگویند بازی جوانمردانه را رعایت نکردیم ولی اصلا چنین اتفاقی رخ نداده بود. بهتر است آقایان سواد فوتبالی خودشان را بالا ببرند و بدون غرض ورزی قضاوت کنند. باور کنید از برخی تصمیمات کمیته انضباطی خنده ام می گیرد. اگر لازم باشد در این رابطه با فیفا مکاتبه می کنم تا به همه نشان بدهم حق با من بوده است چون آدمی نیستم که در فوتبال از حق خودم بگذرم و اجازه بدهم به من زور بگویند.

خبرورزشی گردی| علی دایی علیه کمیته انضباطی: از تصمیمات شان خنده ام می گیرد/ اجازه نمی دهم زور بگویند!

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی دایی: اجازه نمی دهم زور بگویند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی دایی: اجازه نمی دهم زور بگویند!"، کلیک کنید.