آمار خوب «کنت» در فولاد/ چشم پوشی ویسی از دروازه بان اتریشی – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

آمار خوب «کنت» در فولاد/ چشم پوشی ویسی از دروازه بان اتریشی - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار چراغونی، تیم فوتبال فولاد خوزستان شرایط خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر ندارد و در فاصله 6 هفته تا پایان مسابقات با 21 امتیاز در مکان سیزدهم قرار دارد و همراه با استقلال خوزستان، نساجی و صنعت نفت یکی از کاندیداهای سقوط به دسته پایین تر به حساب می آید.

فولاد در این فصل 4 سرمربی را روی نیمکت خود دیده و در این زمینه نسبت به سایر باشگاه ها رکورددار است. «کریستوفر کنت» دروازه بان اتریشی فولاد که سابقه حضور در تیم سپاهان را هم در کارنامه خود دارد در مجموع 20 بازی تا به اینجای مسابقات در درون چهارچوب دروازه فولاد ایستاده و آمار 8 کلین شیت را از خود به ثبت رسانده است. پس از شکست فولاد برابر سپاهان در هفته بیستم، مدیران این باشگاه عبدالله ویسی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کردند و این مربی تاکنون 4 بار روی نیمکت فولاد در فصل بیست و سوم نشسته که حاصل آن کسب دو تساوی و دو شکست بوده است.

«کنت» که به عنوان دروازه بان اول فولاد در این فصل شناخته می شد در دو دیدار اخیر این تیم روی نیمکت حضور داشته در حالی که آمار خوب میانگین 3/ 3 سیو را در هر بازی از خود به ثبت رسانده است و از این حیث از تمام دروازه بانان حاضر در لیگ برتر آمار بهتری دارد.

عبدالله ویسی با توجه به فصل پایانی حضور شهاب گردان در مستطیل سبز تصمیم گرفته تا بیشتر از این دروازه بان درون دروازه تیمش بهره ببرد و روی آمار خوب «کنت» چشم پوشی کرده است. تیم فولاد در هفته بیست و پنجم میهمان آلومینیوم اراک است و باید دید سرخ های خوزستانی می توانند از این بازی سربلند خارج شوند یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار خوب «کنت» در فولاد/ چشم پوشی ویسی از دروازه بان اتریشی – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار خوب «کنت» در فولاد/ چشم پوشی ویسی از دروازه بان اتریشی – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.