آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی

یک واحد مسکونی در بلوار ناصر حجازی دچار حریق شد.

به گزارش چراغونی، در ساعت 12:35 ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمانی مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 27 را به محل حادثه واقع بلوار ناصر حجازی، خیابان منوچهری شمالی اعزام کرد. 

با حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه، مشاهده شد که حریق در یک واحد مسکونی رخ داده و شعله های آتش تقریبا تمام این ساختمان را در بر گرفته و درحال سرایت به واحدهای اطراف است. در این شرایط آتش نشانان اقدام به قطع جریان برق و گاز کرده و پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، با بکارگیری لوله های آبرسانی و تجهیزات خاموش کننده، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان نیز اقدام به جستجو در این ساختمان کردند که خوشبختانه مشخص شد فردی در ساختمان محبوس نشده است. این حادثه خسارات جانی نداشت. 

دقایقی بعد نیز نیروهای آتش نشانی شعله های آتش را به طور کامل مهار و خاموش کردند و پس از انجام عملیات تخلیه دود و ایمن سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی و اعلام خواهد شد.

آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی
آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی"، کلیک کنید.