بارش باران در تهران/ کاهش محسوس دما از فردا

بارش باران در تهران/ کاهش محسوس دما از فردا

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران از امروز (3 اردیبهشت) و کاهش محسوس دما از فردا خبر داد.

به گزارش چراغونی براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، طی امروز تا چهارشنبه (3 تا 5 اردیبهشت) با نفوذ سامانه بارشی، آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

فردا (4 اردیبهشت) کاهش محسوس دما و از پنج شنبه (6 اردیبهشت) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است. روزهای پنجشنبه و جمعه (6 و 7 اردیبهشت) آسمان صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد خواهد بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای 30 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه هواشناسی استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (4 اردیبهشت ماه) نیمه ابری و وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 19 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (5 اردیبهشت ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و وزش باد، گاهی افزایش ابر با احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 19 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در تهران/ کاهش محسوس دما از فردا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در تهران/ کاهش محسوس دما از فردا"، کلیک کنید.