تکلیف محرومیت رامین رضاییان مشخص شد/ ستاره سپاهان به بازی با پرسپولیس رسید؟

تکلیف محرومیت رامین رضاییان مشخص شد/ ستاره سپاهان به بازی با پرسپولیس رسید؟

آفتاب نیوز :

تیم فوتبال سپاهان اصفهان موفق شد در یکی از حساس ترین دیدار های هفته بیست وچهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال با نتیجه 2 بر یک ملوان بندرانزلی را مغلوب کند و با 45 امتیاز در رتبه سوم قرار بگیرد.

رامین رضاییان مدافع ملی پوش سپاهان در ثانیه های پایانی نیمه اول کارت زرد گرفت و در برخی رسانه گفته شد که این بازیکن بازی بعدی حساس تیمش مقابل پرسپولیس را به دلیل 4 کارته شدن از دست داده است. باشگاه سپاهان و خود این بازیکن به این اخبار واکنش نشان دادند و اعلام کردند که این بازیکن با دریافت کارت زرد مقابل ملوان 3 اخطاره شده و مشکلی برای همراهی این تیم مقابل پرسپولیس ندارد.

در رسانه ها مطرح شده بود که رضاییان در دیدار مقابل تیم های پرسپولیس، نساجی مازندران و هوادار کارت دریافت کرده بود و این چهارمین اخطار این بازیکن بوده است، اما با پیگیری ها مشخص شد که رضاییان در دیدار مقابل هوادار هیچ کارتی دریافت نکرده است.

گزارش ناظر بازی نشان می دهد که تنها میلاد زکی پور در دقیقه 87 و محمد قربانی در دقیقه 2+90 در آن دیدار کارت دریافت کرده بودند و با این تفاسیر رضاییان هیچ مشکلی برای حضور در دیدار مقابل پرسپولیس ندارد.

دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته بیست وپنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال جمعه دوازده اردیبهشت از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف محرومیت رامین رضاییان مشخص شد/ ستاره سپاهان به بازی با پرسپولیس رسید؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف محرومیت رامین رضاییان مشخص شد/ ستاره سپاهان به بازی با پرسپولیس رسید؟"، کلیک کنید.