افتخار آفرینی نیرو های مسلح در عملیات«وعده صادق» را به جوانان شرح دهیم

افتخار آفرینی نیرو های مسلح در عملیات«وعده صادق» را به جوانان شرح دهیم

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: افتخار آفرینی نیرو های مسلح کشور در عملیات«وعده صادق» را باید به جوانان و دانشجویان شرح دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، دانشگاهیان آزاد اسلامی واحد شهر قدس در حمایت از مجاهدت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ قاطع به رژیم صهیونیستی با عنوان «وعده صادق» در کنار مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی تجمع کردند.

حامد افشاری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس حاشیه این تجمع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری چراغونی اظهار کرد: با تدابیر حکیمانه فرماندهی کل قوا، پاسخ جمهوری اسلامی به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه در عملیاتی با عنوان«وعده صادق»، ماحصل قدرت نظامی و دفاعی کشور به نتیجه رسید.

وی افزود: ایران 12 روز زودتر خبر داده بود که عملیات خواهد کرد و به فرمایش رهبری این فقط یک تنبیه است و می طلبد بیش از پیش قدردان چنین دستاورد هایی باشیم که همانند «طهرانی مقدم ها» برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس عنوان کرد: تحلیل ها نشان می دهد موشک ها یا پهباد ها از خاک اردن عبور کردند و چندین موشک به خاک رژیم غاصب وارد شده و پایگاه هایی را مورد اصابت قرار دادند این عملیات باعث شد که جبهه مقاومت و فلسطین روحیه تازه ای بگیرد.

 افشاری تاکید کرد: در دانشگاه با ایجاد روشنگری، جریانات فکری و بحث کرسی های آزاد اندیشی غرور، افتخار و اقتدار ملت ایران و نیرو های مسلح کشور را باید به جوانان و دانشجویان شرح دهیم. جریانات فرهنگی و فکری بدانند که این اقتدار و امنیت را مدیون خون شهدا هستیم و قدر دان شهدا و نیرو های مسلح کشور هستیم.

به گزارش چراغونی، در این اجتماع، دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس، حمایت خود را از مجاهدت سربازان سپاه اسلام در پاسخ قاطع به رژیم خونخوار صیهونیستی اعلام کردند و با قرایت بیانیه بسیج دانشجویی پایان یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتخار آفرینی نیرو های مسلح در عملیات«وعده صادق» را به جوانان شرح دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتخار آفرینی نیرو های مسلح در عملیات«وعده صادق» را به جوانان شرح دهیم"، کلیک کنید.