آغاز برنامه ریزی ها برای جشن های دهه کرامت

آغاز برنامه ریزی ها برای جشن های دهه کرامت

برنامه ریزی ها برای اجرای ویژه برنامه ها و جشن های دهه کرامت در سال 1403 با حضور زاکانی رییس مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور، حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد امین توکلی زاده رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرها، احسان متولیان دبیرمجمع شهرداران کلانشهرها و شهرداران کلان شهرها و مراکز استان ها در مشهد مقدس آغاز شد.

به گزارش چراغونی، در یکصدو نوزدهمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرها و مراکز استان ها که به مدت 2 روز در مشهد مقدس در حال برگزاری است مهمترین برنامه های پیش بینی شده از سوی شهرداران کلان شهرها و مراکز استان های کشور در دهه کرامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور در این نشست با اشاره به کاستی های گذشته در بحث گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر اظهار کرد: جشن میلاد کریمه اهل بیت سلام الله علیها تنها منحصر به یک یا نهایتا دو روز از دهه کرامت بوده و ما برای تکریم مقام والای خواهر مکرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) می بایست به تدابیر و برنامه های جدید برسیم.

توکلی زاده افزود: یکی از این تدابیر می تواند اجرای برنامه های جمعی و جشن های شاد دخترانه از چند روز مانده به روز میلاد حضرت معصومه(س) باشد.

وی گفت: طراحی پویش مناسب با قشرهای مختلف مخاطب میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها بویژه دانش آموزان دختر از ضرورت های تدوین برنامه مناسب برای گرامیداشت روز دختر است.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور در ادامه افزود: در ادامه ی برنامه های دهه کرامت و با توجه به اوج پیدا کردن ویژه برنامه های گرامیداشت این دهه، دلدادگان و عاشقان حضرت رضا علیه السلام با شور و نشاط بیشتری جشن های مردمی و خودجوش را برپا می کنند و ما نیز با همه ی ظرفیت های مردمی همراه می شویم تا جشن های این دهه با وسعت و شادمانی و نشاط بیشتری برگزار شود.

توکلی زاده اظهار کرد: کارهای مهمی در راستای تعمیق بیشتر عشق و ارادت مردم نسبت به حضرت ثامن الایمه علیه السلام از سوی خادمان آن حضرت در مسیولیت های مختلف صورت پذیرفته که اعزام زایراولی ها، پوشش درمانی و کمک رسانی به بیماران خاص، آزادسازی زندانیان ، تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان  از جمله آن کارهاست و می بایست به این نوع برنامه ها بیشتر پرداخت.

وی در پایان گفت: در حال برگزاری جلسات مختلف با فعالان فرهنگی و اجتماعی هستیم تا بهتر از سالهای گذشته جشن های دهه کرامت را برگزار کنیم و پس از تجمیع و نهایی سازی تصمیمات ان شاءالله برنامه ها را به سمع و نظر مردم عزیز خواهیم رساند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز برنامه ریزی ها برای جشن های دهه کرامت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز برنامه ریزی ها برای جشن های دهه کرامت"، کلیک کنید.