تلاش وزارت بهداشت برای افتتاح 10000 تخت بیمارستانی جدید طی امسال

تلاش وزارت بهداشت برای افتتاح 10000 تخت بیمارستانی جدید طی امسال

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از افتتاح بیش از 16 هزار تخت بیمارستانی در دولت مردمی خبر داد و گفت: در تلاش هستیم امسال 9 تا 10 هزار تخت دیگر به این تعداد افزوده شود.

به گزارش چراغونی، دکتر بهروز رحیمی در استانداری آذربایجان شرقی، اظهار داشت: خوشبختانه در دولت مردمی و تا کنون بیش از سه هزار پروژه بهداشتی با رویکرد تقویت ساختار شبکه بهداشت کشور با اولویت مناطق محروم و کمتر برخوردار تکمیل و وارد چرخه خدمت رسانی شده است.  

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی با اشاره به تبدیل وضعیت حدود 70 هزار نفر با استفاده از ظرفیت قانون ایثارگران و جذب بیش از 25 هزار نیروی انسانی جدید در بدنه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در این مدت همچنین تلاش کردیم تا دستگاه ها و تجهیزات پزشکی سنگین، سرمایه ای و با تکنولوژی بالا را به منظور تسهیل دسترسی مردم به خدمات در کشور توزیع کنیم.  

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، از استان آذربایجان شرقی به عنوان استان پیشتاز جهاد سازندگی در عرصه نظام سلامت نام برد و گفت: در دانشگاه علوم پزشکی تبریز عقلانیتی حاکم است و در منظر ما جهاد سازندگی در این استان وجود دارد و مردم متوجه خواهند شد که چه اقداماتی در این مدت انجام شده است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش وزارت بهداشت برای افتتاح 10000 تخت بیمارستانی جدید طی امسال" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش وزارت بهداشت برای افتتاح 10000 تخت بیمارستانی جدید طی امسال"، کلیک کنید.