زباله گرد ها و کارتن خواب های تهران پاکبان می شوند

مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری تهران خبر داد

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: کارتن خواب ها و زباله گردها در صورت تمایل، توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران مشغول به کار می شوند.

زباله گرد ها و کارتن خواب های تهران پاکبان می شوند

آفتاب نیوز :

رضا محمدی در توضیح بیشتر اظهار کرد: در راستای حمایت از اقشار در معرض آسیب؛ کارتن خواب ها و افراد زباله گرد در صورت علاقه توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران جذب می شوند. 

وی در مورد شرایط استخدام اظهار کرد: افرادی که به دلیل مشکلات معیشتی اقدام به زباله گردی می کنند یا به دلایل مختلف کارتن خواب شده اند، در صورت تمایل می توانند به استخدام شرکت های پیمانکاری حوزه های نظافت و نگهداشت شهر درآیند. این افراد حداقل حقوق 11و نیم میلیون تومان را دریافت خواهند کرد که با مزایا تا 13 و نیم میلیون تومان افزایش خواهد یافت. ضمنا این افراد بیمه هم خواهند شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، محمدی با اشاره به اینکه با تاکیدات شهردار تهران مبنی بر جذب نیروی کارگری از گرمخانه های شهر تهران در جهت حمایت از افراد در معرض آسیب های اجتماعی، جذب این افراد آغاز شده است، ادامه داد: متقاضیان این شغل می توانند به سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران مراجعه یا با شماره 55530120 تماس بگیرند؛ به طوری که تاکنون حدود 70 نفر توسط پیمانکاران خدمات شهری جذب شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زباله گرد ها و کارتن خواب های تهران پاکبان می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زباله گرد ها و کارتن خواب های تهران پاکبان می شوند"، کلیک کنید.