یارانه نقدی و معیشتی ثابت ماند

یارانه نقدی و معیشتی ثابت ماند

آفتاب نیوز :

 بر اساس لایحه بودجه 1403 دولت 315 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی و معیشتی و کالابرگ الکترونیک پیش بینی کرده که این رقم نسبت به سال قبل تغییری نکرده است.

همچنین 74.9 هزار میلیارد تومان برای یارانه دارو، شیرخشک و ملزومات مصرفی پزشکی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است در لایحه بودجه سال گذشته 69 هزار میلیارد تومان برای یارانه دارو در نظر گرفته شده بود که انتقاداتی از سوی سازمان غذا و دارو هم به دنبال داشت. سید حیدر محمدی سال گذشته درباره وضعیت اعتبارات طرح دارویاری در سال 1402 گفته بود که در لایحه بودجه سال 1402، اعتباری 69 هزار میلیارد تومانی به عنوان اعتبار مربوط به طرح دارویاری در نظر گرفته شده که سازمان غذا و دارو نسبت به اعتباری که برای بودجه طرح دارویاری پیش بینی شده، اعتراض دارد. اعتبار 69 هزار میلیارد تومانی برای بودجه دارویاری در حالی مطرح شده که درخواست سازمان غذا و دارو برای اعتبار اجرای این طرح در سال آینده، 105 هزار میلیارد تومان بوده است.

همچنین سقف کل منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها در سال آینده با رقم 758 هزار میلیارد تومان بسته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یارانه نقدی و معیشتی ثابت ماند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یارانه نقدی و معیشتی ثابت ماند"، کلیک کنید.