خانزاده و توخته به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

خانزاده و توخته به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری چراغونی، مرحله اول تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در رقابت های لیگ ملت های والیبال از 15 فروردین با هدایت پیمان اکبری زیر نظر موتا پایز و دستیاران برزیلی اش در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی با حضور 18 بازیکن در حال برگزاری است.

بر این اساس بازیکنان در این مرحله از اردو که بیشتر به حضور استعدادهای درخشان و جوانان اختصاص دارد در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را برگزار می کنند که ویدیوی تمرینات آن ها به همراه آنالیز دقیق تمرین در لحظه توسط تیم آنالیز برای پایز و لیوناردو سرمربی و مربی تیم ملی ارسال می شود.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان یوسف کاظمی و علی زارع از امروز از اردو خارج شدند و پوریا حسین خانزاده و امیرحسین توخته که قرار بود از هفته آینده به اردوی تیم ملی اضافه شوند، پس از استراحتی کوتاه به اردوی تیم ملی دعوت شدند. همچنین رضا رضایی نیز هفته گذشته به جمع اردو نشینان اضافه شد.

این مرحله تمرینات تیم ملی والیبال ایران تا روز یکشنبه 9 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و سپس تمرینات با حضور موتا پایز و بازیکنان سرشناس دیگر وارد مرحله جدید و جدی تر خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانزاده و توخته به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانزاده و توخته به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.